Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje smo mi sad na onom jajcu[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


gdje smo mi sad na onom jajcu[lol]

Izletili iz orbite [lol]

ajmee zar smo tak brzo obilazili jajce[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

inquirer:

Alien:

ivek123: ” Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu????? ” Da

Kataklizma na vratima. A ni Bago nije bio baš optimističan.

Uglavnom lose nam se pise ako vlast ne napravi radikalne poteze u poreznoj politici, ako se ne pokrene proizvodnja i smanji uvoz. Istaknuo je da mu se ne svidja da smo ne znam u cijem izvjescu vise medju top5 zemalja koje bi mogle pasti u ozbiljnu kreditnu krizu. Uglavnom lose. Kardum je valjda pokusao biti duhovit s izjavom da nije bilo panike na burzi ovih dana.

Smanji uvoz [rolleyes]? Pa treba se povećavat uvoz više nego što se povećava uvoz, a ne smanjivat uvoz…

You either do it right or you get eliminated!

e kad mi jos jednom netko kaze iz fondova, banke i tih svih znalaca da smo pali jer su ameri pali i cijeli svijet nabit cu ga znas di..
daj mi molim te recite koliko je Crobex pao a koliko Dow i FTSE od pocetka godine.. kod Amera recesija pa tri puta bolje od nas[cry]

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

..jajce se pokvarilo i izletio je mućak, kaj ne vidiš ….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ajmee zar smo tak brzo obilazili jajce[lol]

nisu sva jajca jednako jajcasta, crokostalansto jajce je jajcastije od poznatih jajaca[huh]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

navodno vele da hrvati ne pamte duze od sedam dana, mnogi ce dozivotno zapamtiti zadnjih7 dana

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ni ja nemam odgovor ali i dalje mi se ne svidja situacija na bidovima
na vecini dionica. Izuzetak mali su INA, HT i INGR. Necu coprati ali
ovo zadnjih sat vremena mi izgledalo kao friziranje crobexa da zgleda
ljepse neg sto realno jest.
[/quote]
…………….a PODRAVKA………

Ja mislim da je najbolje da nas recesija pogodi kao amere, gledano po indexima manje bi pali. S druge strane odlucio povuci sav cash iz fondova (dok mi je jos dobra pozitiva) i kupiti gradjevinsko zemljiste, a sa dionicama cekati kraj.

http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html

Ameri šareno Dow se neda ispd 12000 već dugo

nadam se da će tako i ostati

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ekipa, evo prijedloga: skupimo ovo sto nam je preostalo (što dionica, što keša) i pokrenimo naš fond, agenciju, nešto zajedno. Skupilo bi se tu prilična svotica, a vidim da ima dosta pametnih i obrazovanih. Zajedno smo jači… … ovako vidim samo [cry] [pray] [shocked] [undecid] [angry] … Udruženi smo jači. Onda ?

Glupost. [yawn]

New Report

Close