Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

febo:

Alien:

ivek123: ” Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu????? ” Da

Kaj je reko?

“Lakomost, koja je zapravo pokretački mehanizam kapitalizma ujedno je i izvor svih njegovih problema…” Tak nekak…


mene vise muci ” ne smjesi nam se dobro ” tako nekako

najvrednije stvari u životu su besplatne


mislim da si djelomicno u pravu , ovo stoji za sve one koji investiraju kupnjom dionica kao pravne osobe , i koje cijena dionica bas ne muci od danas do dest godina jer iza sebe imaju svoje firme i egzistenciju bez obzira na pad ili rast indexa u godini . to su investitori , a svi mi smo , out jer izmislajmo toplu vodu . toliko je nebuloza napisano u zadnjih par dana da je nemoguce sve procitati.
croblack , nemoj sta zamjeriti tvoje post je ispravan za velike, a ti ne pisu niti citaju forum niti ih briga [thumbsup]

Ne odnosi se samo na velike, ali jasno je da to podrazumijeva osiguranje egzistencije iz drugih prihoda a ne da nam je kapital koji ulažemo na burzi potreban za sadašnje ili neke buduće životne troškove.
Ne daj Bože nikome neku životnu nedaću poput teške bolesti ili sličnih nesreća koja bi zahtjevala veliki trošak pa bi bili primorani izvaditi novac s burze ali inače nema razloga da se ovo ne odnosi na svaku osobu koja zarađuje normalno za život.
Samo je bitno da si svatko izbaci iz glave fantazije da će se na burzi brzo obogatiti. Također, nažalost netko tko svakog mjeseca teško krpa kraj s krajem taj bolje da zaboravi na burzu.


trotter: ” febo: ” Alien: ” ivek123: ” Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu????? ” Da ” Kaj je reko? ” “Lakomost, koja je zapravo pokretački mehanizam kapitalizma ujedno je i izvor svih njegovih problema…” Tak nekak… ” mene vise muci ” ne smjesi nam se dobro ” tako nekako

Istina

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


trotter: ” febo: ” Alien: ” ivek123: ” Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu????? ” Da ” Kaj je reko? ” “Lakomost, koja je zapravo pokretački mehanizam kapitalizma ujedno je i izvor svih njegovih problema…” Tak nekak… ” mene vise muci ” ne smjesi nam se dobro ” tako nekako

istinu je rekao zato drage kolege bili Bikovi ili Medvjedi moramo se dobro preispitat što smo to posijali i kako ćemo dalje.

hoćemo li se i dalje samouništavati pohlepom

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Baš gledam Amere. Završili blago u minusu.

Blago u minusu zavšili. Amen
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Alien:

ivek123: ” Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu????? ” Da

Kataklizma na vratima. A ni Bago nije bio baš optimističan.

Uglavnom lose nam se pise ako vlast ne napravi radikalne poteze u poreznoj politici, ako se ne pokrene proizvodnja i smanji uvoz. Istaknuo je da mu se ne svidja da smo ne znam u cijem izvjescu vise medju top5 zemalja koje bi mogle pasti u ozbiljnu kreditnu krizu. Uglavnom lose. Kardum je valjda pokusao biti duhovit s izjavom da nije bilo panike na burzi ovih dana.


Jel netko slusao Dujsina u poslovnom klubu?????

Moj bivši profesor, legenda [thumbsup]


Istaknuo je da mu se ne svidja da smo ne znam u cijem izvjescu vise medju top5 zemalja koje bi mogle pasti u ozbiljnu kreditnu krizu.

Vaš link


inquirer: ” Baš gledam Amere. Završili blago u minusu. ” Blago u minusu zavšili. Amen [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

pokoj vječni daruj im Gospodine…
Amen.

[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Cijeli dan bio odsuan i taman uletio u kuću i upalio računalo da vidim kako je prošao dan na burzi i umalo me srce nije izdalo.
Ljudi moji ma li ovome kraja,ne pojavili se “nekakva” konjica ode sve u 3 pm .
Strah me je računat stanje portfelja.[bye][sad][bye]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

…..Ampak mi se zdi, da bi Slovenija, zaradi ” očite in intrigantne politike” mogla od Europske Komisije,
dobiti po ” mički “, če bu tudi nadaljevala z provokacijami, tudi v Srbiji.
Srbi zares ne maraju, in ne bojo trpeli da im pijuni v evropskim foteljami, krojili politiko in trgovinu
na domačem terenu..” / bomba v Merkatoru/…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ekipa, evo prijedloga: skupimo ovo sto nam je preostalo (što dionica, što keša) i pokrenimo naš fond, agenciju, nešto zajedno. Skupilo bi se tu prilična svotica, a vidim da ima dosta pametnih i obrazovanih. Zajedno smo jači…

… ovako vidim samo [cry] [pray] [shocked] [undecid] [angry] …

Udruženi smo jači. Onda ?

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

New Report

Close