Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je ko da velis da je ok da ti sused ono zgazi zenu jer ti to ionako radis[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


i da nemamo brodove.. to je ko da velis da je ok da susjed svrati zeni dok si ti na poslu jer ionak nemas vremena..[lol]

[thumbsup]
kolko sam ja skužio i Talijani i Slovenci imaju svoj ZERP…a od nas traže da se svog odreknemo…praktički nas ucjenjuju…prvo su bili generali, pa reforme ove, reforme one…pa generali…sad ZERP…pa će poslije bit želimo kupovati i hrv nekretnine, otoke, obalu bez ograničenja…


ovo je ko da velis da je ok da ti sused ono zgazi zenu jer ti to ionako radis[lol]

Ne banalizirati. Naravno da sam protiv toga da nam talijani kradu ribu ali stalno pricati da su samo talijani krivi za pad ribljeg fonda je malo pokvareno.


super24: ” ovo je ko da velis da je ok da ti sused ono zgazi zenu jer ti to ionako radis[lol] ” Ne banalizirati. Naravno da sam protiv toga da nam talijani kradu ribu ali stalno pricati da su samo talijani krivi za pad ribljeg fonda je malo pokvareno.

ma mene živcira što od nas traže da nas ukinemo ZERP a svi ga imaju. čak i finci. a mi stalno skidamo gaće.

Alien:

super24: ” ovo je ko da velis da je ok da ti sused ono zgazi zenu jer ti to ionako radis[lol] ” Ne banalizirati. Naravno da sam protiv toga da nam talijani kradu ribu ali stalno pricati da su samo talijani krivi za pad ribljeg fonda je malo pokvareno.

ma mene živcira što od nas traže da nas ukinemo ZERP a svi ga imaju. čak i finci. a mi stalno skidamo gaće.

To zahvali ovima koji nas vode i razmisli zasto to rade.


super24: ” ovo je ko da velis da je ok da ti sused ono zgazi zenu jer ti to ionako radis[lol] ” Ne banalizirati. Naravno da sam protiv toga da nam talijani kradu ribu ali stalno pricati da su samo talijani krivi za pad ribljeg fonda je malo pokvareno.

pa trebA pitat nekoga tko zna brojke.. s jedne strane se tupi da nemamo brodova a s druge da smo smanjili riblji fond..

ono sto znam za sigurno je da u uredjenoj drzavi postoje (ili bi trebale postojati i mogu se uvesti ako vec ne postoje) kvote a u nicijem moru ne postoji nista doli ugrabi sto vise mozes ko da sutra ne postoji..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ono sto znam za sigurno je da u uredjenoj drzavi

A mi smo uredjena drzava?
[lol] [lol] [lol]

Dnevnik:181 mlrd USD za razvoj gospodarstva i smanjenje kamata….!

Polako. Jedno po jedno. Prvo smo se počeli družiti, sada krenimo kupovati hrvatsko, onda se organizirajmo za skupštinu HT-a i tražimo veliku dividendu, a onda možemo malo i u politiku. Evo ja se kandidiram za glasnogovrnika vlade.[thumbsup]

Ja sam skroman ..Dajte mi 5 miliona eura i optuzite me za pronevjeru ,te za kaznu protjerajte.Imat cete uspjeh u borbi protiv kriminala i svi zadovoljni

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ja sam skroman ..Dajte mi 5 miliona eura i optuzite me za pronevjeru ,te za kaznu protjerajte.Imat cete uspjeh u borbi protiv kriminala i svi zadovoljni

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Ja sam skroman ..Dajte mi 5 miliona eura i optuzite me za pronevjeru ,te za kaznu protjerajte.Imat cete uspjeh u borbi protiv kriminala i svi zadovoljni A ja cu pjevat Evo Zgubi jaja przi na Kubi[lol] [lol]

ja to sve isto ko i ti…ali imam bolju ponudu…skupite 5 mil kuna…ja sam skroman čovjek…[lol]

New Report

Close