Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


asdfgh123: ” Ljutu travu na ljutu ranu. Nema popuštanja pred ZERPOM. ” Tak je…nikakvih ustupaka…

dajem svoj potpis i ja za to, pa makar sve izgubio…jucer mi se zgadilo kad sam gledao onu emisiju sa Bagom i stajališta EU i Slovenaca prema HR

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo Šprajca. Ništa u burzi u najavi[thumbsup]


fazan: ” Conan O’B: ” Bull trap ili oporavak? ” Bravo Konane, ja sam sebi ovo pitanje postavio u 16.01. I nemam odgovora. ” Ni ja nemam odgovor ali i dalje mi se ne svidja situacija na bidovima na vecini dionica. Izuzetak mali su INA, HT i INGR. Necu coprati ali ovo zadnjih sat vremena mi izgledalo kao friziranje crobexa da zgleda ljepse neg sto realno jest.

Da tako i meni izgleda……………..ali nadam se u bolje sutra/mjesec, dva, godinicu…………..

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?


Evo Šprajca. Ništa u burzi u najavi[thumbsup]

Nedavno je rekao da je digo kredu,pa mu biće muka o tome pričati…[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Možda i njega peru margin callovi.

Eto bas me boli za zerp[rolleyes]
Pa imaju dva broda[lol] [lol] [lol]
Znam princip,bolje da im poruse sve vikendice i da placaju hotele

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

ali ima ribe koju love talijani. možda jednog dana ćemo imati brodove.

Ma kakvi, pa zna riba kad dolaze Talijani vidi po zastavi na brodu[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ali ima ribe koju love talijani. možda jednog dana ćemo imati brodove.

da…imat ćemo brodove,ali nećemo imati više šta loviti…kud prođu ove talijasnke koće, tu života više nema…sve pokupe…

Na Novoj gatali da HT može i na 260 kuna.[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

i da nemamo brodove..

to je ko da velis da je ok da ti susjed svrati zeni dok si ti na poslu jer ionak nemas vremena..[lol] pa da ne propada..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

asdfgh123:

ali ima ribe koju love talijani. možda jednog dana ćemo imati brodove.

da…imat ćemo brodove,ali nećemo imati više šta loviti…kud prođu ove talijasnke koće, tu života više nema…sve pokupe…

A nase ne pokupe jel? Odi probaj roniti na istocnoj strani Ugljana – morsko dno izgleda ko mjesec. I to su talijani pokupili? Ajmo malo ne kriviti stalno druge za nasa sranj…

New Report

Close