Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prilog za raspravu – komentari ? Vaš link U kojij ste fazi ?

10 ja bi reko
[undecid]

sorry ne, 11

Kako ne utječe, daj se smiri. Tko onda od ovih 40 tis ljudi na forumu prodaje?
Nabrijati na rast je puno teže nego na pad. Svi su u strahu, a ti kuriš vatricu i na ovakvim cijenama.

Ne kurim nista. Ja bi bio najsretniji da krenemo stabilno gore. Trziste nam je bio visoko ali ovakav neselektirani pad nema smisla, rusilo se sve bez kriterija i hrpa dionica je sada podcijenjena. Ali samo pozivam na oprez. I kad je INA bila 3,300 i MGMA na 360 i VDKT na ne znam koliko itd… neki su kupovali i govorili da ide jos gore, a kada sam upozoravao na napuhanost govorili su da drukam dole, da se nisam ukrcao, da nemam pojma…. S obzirom na sadasnju situaciju siguran sam u rast cijena u u iducih par mjeseci ali to ne znaci da u medjuvremenu nece biti jos iskrcavanja ili da moramo odmah sutra vratit crobex na 5,000

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

nadam se u fazi 14

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Takodjer bi dodao da dosta dionica i ne zasluzuje neki jaci oporavak. Fundamentalno gledano. Tickere necu iznosit jer bi rekli da drukam.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo da vam pokažem kome svekoliko hrvatsko pučanstvo MORA davat lovu svaki mjesec. Ovo su prinosi za 2008-u
u obaveznih mirovinskih fondova

AZ -4,42%
ERSTE plavi -4,74%
PBZ CO -5,59%
RAIFFEISEN OMF -3,62%

pa ajde Šprajc objavi i to na Dnevniku
Nismo samo mi u dionicama ovce

http://whycroatia.blogspot.com/

conan, ti si blokirao PM?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

S obzirom da se da procitati da se poziva drzavu da intervenira izgleda da smo u fazi 10. [lol]

@vipy

Nisam
Sad sam provjerio PM – cini me se sve ok a nije ni pun

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

@Conan
Poslao sam ti mail,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

PoNe kužim tu logiku fondova, pa molim da mi netko kompetentan pojasni.

Utukli su danas – jučer cca 900mil.kn u obveznice koje nose prinos cca 4,5% , a uz najavu da će inflacija biti najmanje 6 % god. , pa po novinama kukaju kako ne znaju od kuda će financirati mirovine i da treba povečati izdvajanja s 5 na 10% u drugi stup, ujedno kupuju dionice na TA razinama od strane Uprava i čl. NO
( INGRA), Po meni stvarno upitni stručnjaci, a možda i griješim.

Unaprijed zahvaljujem na pojašnjenju. navljam se ;

Zahvaljujem stranim fondovima koji su se nakrcali nasih dionica po presmijesnim cijenama na ovoj katastrofi.
Sad nas mogu srusit i jos 50 % od danasnje cijene i jos su zaradili.
Hvala hrvatskim genijalcima koji su rasprodali nase banke i nasu imovinu. Dao Bog da su sada 100 % u dionicama.
Zahvaljujuci njima mi smo za uvijek prepusteni na milost – nemilost strancima, a vidimo sta to znaci.
Hvala jos jednom.[thumbsup]

New Report

Close