Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki, Europa se također zaokrenula, većina je u zelenom…ako ameri danas završe u zelenom pogotovo što je petak, mislim da idućeg tjedna kreće oporavak. Zapravo, gotovo sam siguran u to…

conan nije stigao kupiti najniže. opet je bio previše pohlepan. conane, u ponedjeljak, ili utorak a najkasnije srijedu kreće skidanje s aska za promjenu. budi u prvim redovima jer se tvoje čekanje u protivnom nije isplatilo. nije da fali dobrih prilika….[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

Daj prestanite više širiti paniku.Ok pada,padalo je….. ali ima puno novih na forumu i vi ih samo plašite a oni srljaju i prodaju dionice u bescenje. A to u konačnici i nas potrefi.Jer ruše kao naručeni cijene dionica za fondove i velike igrače.Koji vam je k……Pa prestanite više se bahatiti na tipkovnici.
Ja sam uvjeren da je ovo bio odbijanac na 4002 i da idemo od ponedeljka lagano ali sigurno ka 5000.
Do sad nisam ništa prodavao a nažalost ni kupovao jer nemam novaca.
KROZ OVO VRIJEME SE VIDILO KAKVIH MUTNIH LIKOVA IMA NA FORUMU TAK DA JE PAMETNO SE UZDATI SAMO U SEBE.

Poz, obratite paznju na danasnji promet Jamnice, Textilprometa .. (ima ih još..) – prvo jeftina kupnja, pa dizanje, ali zanimljivo isti broj dionica. Navlakuša, a?

Za pon. se nadam rastu, ali pamet u glavu….pitam se sam jel vrijeme za ulet ?!

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

svi novi – zaboravite da imate dionice na neko vrijeme

svi stari preemotivni – dajte učite iz ovoga nemojte da vladaju emocije vama

svi stari neemotivini – dobro je ali ako nemate para (kao i ja) znajte da može PUNO BOLJE

svi stari (sa parama) – SVAKA ČAST

nema mi druge nego se zae..ti


Daj prestanite više širiti paniku.Ok pada,padalo je….. ali ima puno novih na forumu i vi ih samo plašite a oni srljaju i prodaju dionice u bescenje. A to u konačnici i nas potrefi.Jer ruše kao naručeni cijene dionica za fondove i velike igrače.Koji vam je k……Pa prestanite više se bahatiti na tipkovnici. Ja sam uvjeren da je ovo bio odbijanac na 4002 i da idemo od ponedeljka lagano ali sigurno ka 5000. Do sad nisam ništa prodavao a nažalost ni kupovao jer nemam novaca. KROZ OVO VRIJEME SE VIDILO KAKVIH MUTNIH LIKOVA IMA NA FORUMU TAK DA JE PAMETNO SE UZDATI SAMO U SEBE.

Dobro, za ove friške dioničare na forumu razumijem, ali ne razumijem non-stop drukanje ovih starih članova
i to bez ijedne činjenice. Ti likovi su mi najjači. Connan i ekipa.
A da razmišljaju malo tim mozgom, uvidjeli bi i da oni mogu imati štete.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Conan O’B: ” Bull trap ili oporavak? ” Odmah ti prizivaš kataklizmu…ma pusti ljude kojima se dionica malkice oporavila u zadnjim minutama da se vesele. I da je bull trap, malo se lakše diše. Zapravo, kad se sjetim, ti si otvorio temu “korekcija” i od tada su počela sva ova .ranja…pa ti si za sve kriv…ti si nas otjerao do ruba propasti…loool [thumbsup] [lol] [lol]

Evo otkrio si me. Uzor korekcije je bila tema na forumu. A uzrok oporavka je opet tema na forumu koja je čini mi se danas pokrenuta. Samo ne znam zašto smo morali čekat mjesec dana sa otvaranjem te teme
[proud]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Conan O’B: ” Bull trap ili oporavak? ” Zbog ovakvih rettard komentara i vječnog drukanja dole, smo tu di jesmo… NHF kolega[thumbsup] Kakav bull trap, pa duboko smo danas završili u minusu.

To nitko ne zna, samo oni koji imaju casha, bankarski fondovi i mirovinci, oni će definirat dno, ali moraju uskoro sredit stvari, jer je voda do grla … Jel netko zna ko se još uvijek iskrcava


Zbog ovakvih rettard komentara i vječnog drukanja dole, smo tu di jesmo… NHF kolega[thumbsup] Kakav bull trap, pa duboko smo danas završili u minusu.

NHF. Ali ni moji ni vaši komentari neće utjecati na stanje na tržištu. Jer da ovaj forum ima toliko utjecaja već bi crobex bio na 10,000 jer 90% ljudi ovdje ne radi ništa osim djetinjastog navlačenja za rast. I vi spadate IMO u tu grupu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Von Braun: ” Zbog ovakvih rettard komentara i vječnog drukanja dole, smo tu di jesmo… NHF kolega[thumbsup] Kakav bull trap, pa duboko smo danas završili u minusu.” NHF. Ali ni moji ni vaši komentari neće utjecati na stanje na tržištu. Jer da ovaj forum ima toliko utjecaja već bi crobex bio na 10,000 jer 90% ljudi ovdje ne radi ništa osim djetinjastog navlačenja za rast. I vi spadate IMO u tu grupu.

boys, cugnite koju, bit ce vam lakse….[lol]

mislim da smirivanje tenzija ne bi bilo lose!!!!!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Von Braun: ” Zbog ovakvih rettard komentara i vječnog drukanja dole, smo tu di jesmo… NHF kolega[thumbsup] Kakav bull trap, pa duboko smo danas završili u minusu.” NHF. Ali ni moji ni vaši komentari neće utjecati na stanje na tržištu. Jer da ovaj forum ima toliko utjecaja već bi crobex bio na 10,000 jer 90% ljudi ovdje ne radi ništa osim djetinjastog navlačenja za rast. I vi spadate IMO u tu grupu.

Kako ne utječe, daj se smiri. Tko onda od ovih 40 tis ljudi na forumu prodaje?
Nabrijati na rast je puno teže nego na pad. Svi su u strahu, a ti kuriš vatricu i na ovakvim cijenama.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

što se tiće optimizma/pesimizma na forumu to je isto dvosjekli mač, ako ste sretni jer vam sruše crobex na 4000, pa dignu na 4100, mogli bi pomislit da smo se navikli na minuse, ko magarac na batine. Pokušajmo analizirati argumentirano, ko ce cekat ponedjeljak [angry] Ja nisam sretan zato što smo pali više od 1 posto danas [angry] [angry]

New Report

Close