Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bull trap ili oporavak?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Lažna nada ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Bull trap ili oporavak?

oporavak ———-stagnacija i dolaze izvjesca i polako uppppp

Ne znam. Prosjek trgovanja na 13 dionica po mom izboru u prosjeku je niži za više od 3%.

nadam se da smo završili sa korekcijom. Ovo više ne mogu izdržati.

tko hoce da mi se pridruzi da odemo u ponedjeljak u kaznjenicku ekspediciju do hanfe, zse, markovog trga 2 i do pantovcaka
n…..t c. i. s. s…a m…e

Postanite Eu-robovi

Neznam, radi petka nekak mislim da je oporavak..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Bull trap ili oporavak?

Odmah ti prizivaš kataklizmu…ma pusti ljude kojima se dionica malkice oporavila u zadnjim minutama da se vesele. I da je bull trap, malo se lakše diše. Zapravo, kad se sjetim, ti si otvorio temu “korekcija” i od tada su počela sva ova .ranja…pa ti si za sve kriv…ti si nas otjerao do ruba propasti…loool
[thumbsup]
[lol] [lol]

Ako nije samo dizanje da bi se u ponedjeljak opet lakše iskrcavali. [undecid]


gledam malo HT i razmišljam…loša je solucija bila građanima na IPO-u dati nešto ispod cijene, da ne kažem badava jer evo što se dogodi….
uopće…. sada sam protiv IPO-a… treba sve državno rasprodati uz konzultaciju struke ozbiljnim investitorima, i točka. Građani su ko konjska ili kravska balega, di se oni useru tu trava dugo dugo ne raste.

[lol] [lol] [lol]… pa to je bila jedna od žešćih gluparija i političkih poteza kojima su si htjeli kupovati glasove. Mislim jasna stvar da ak ti daš nešto ispod cijene, pogotovo toliko ispod cijene, za nešto mora faliti sredstava. A top of all nonsenses je bil kad su sredstva prikupljena javnom ponudom dionica HTa koristili za isplatu mirovina [sealed]. Takvi potezi su striktno politički i (pre)često se kose s gospodarstvom [angry].

You either do it right or you get eliminated!

oporavak conane…daljnji pad mogao bi uzrokovati i propast nekih naših banaka, a svakako bi potencirao kreditnu krizu koja bi bacila na koljena mnoge mlade bračne parove s malom djecom koji su tek na početku otplate uskoro vrlo skupih kredita. ostalo im još 20-25 godina, a kamate već divljaju. bolje je da burza stane s padovima jer će posljedice biti fatalne čak i za države regije…zato mislim da smo dosegnuli dno, ili smo barem blizu dna. municije više nema pretjerano…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

...povijest se ponavlja...

Tko je ono rekao da ZSE prati kotaciju S&P 500 ????????


Bull trap ili oporavak?

Zbog ovakvih rettard komentara i vječnog drukanja dole, smo tu di jesmo…
NHF kolega[thumbsup]
Kakav bull trap, pa duboko smo danas završili u minusu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close