Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Točno kako sam i napisao INGR na 38 500.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na kraju IGH iz blokade na 12.300,INGRA 38.500,a CROBEX na 4.100, opet igre,igrice…ko tu koga?

Kakva završnica.[angry]
Ovu korekciju ćemo prepričavati svojim unucima.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Današnji komentar trgovanja: Kolo sreče se okreče[rolleyes]

Upravo to se i meni čini.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Crobex: 4108.38 Promjena: -1.36%

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ko me fura na klopu za kupnju jdkm ? Naravno radi se o komada 1[cool]


budd: ” Puške u ruke ” Prodali su i puške. Borit ćemo se vilama, ja mislim. Unazadit će nas u doba Seljačke Burze.

Ja upravo skidam lastik sa gaca za pracku!
RAT!!!!

dobro je da je petak da se malo odmorim od burze i svega, sutra idem na baustelu raditi nesto[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Kakva završnica.[angry] Ovu korekciju ćemo prepričavati svojim unucima.[wink]

Sve mi se čini da smo vidjeli na 10 min kako izgleda kad divlje burza ide gore…..
Tako će biti u ponedjeljak. [thumbsup]
Svaka čast INGRI na izdržljivosti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nek’ ostane za povijest:

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Von Braun
Sve mi se čini da smo vidjeli na 10 min kako izgleda kad divlje burza ide gore…..
Tako će biti u ponedjeljak. thumbsup

vjerujem u to…ali žao mi je ipak onih koji su danas pokleknuli [rolleyes][rolleyes]


Sve mi se čini da smo vidjeli na 10 min kako izgleda kad divlje burza ide gore….. Tako će biti u ponedjeljak. [thumbsup]

Nadam se , jer sam danas obavio podnevni shopping.
Osim ako se preko weekenda opet neki pijani kapetan ne zabije u zgradu Transadrie.

New Report

Close