Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo se jedino mozes suzbiti tako da svaki imaoc dionice…recimo ja JDPL i ATPL i VIRO
uzmem jednu dionicu dnevno i stavi nalog da je stjeram u blokadu
barem sam se zastitio neko vrijeme od drasticnog pada
i tako svi ostali imaoci stave po jednu dionicu
cijeli dan smo u blokadi [lol] [lol] [lol] [lol]
fondovi na taj nacin nemogu rasprodavati i mi sretni

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Raspad sistema, dobro da nam sistem šljaka da nepucaju veze kao kad je HT izašao na burzu. Na KOEI 2000 komada u pretovaru, sigurno mirovinci[lol] . druk, druk

http://en.wienerborse.at/prices_statistics/certificates/knockout/?page=1&sort=date&order=desc

samo dokaz kako smo nerazvijeno trziste

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

KOEI -zanimljiv odnos kupnje i prodaje među prvih 5………Ocemo li danas do 3900 ili…………………………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Stranci prodaju dionice na ZSE da mogu zarađivat na certifikatima u Njemačkoj i Austriji !

Jel to u skladu sa zakonom ?
Zašto se ona kur..na od Samodola nije očitovala u tome smjeru ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nece ispast budale oni koji imaju ERNT, ADRS, HT, INA

dali je ovo PAD BURZE…..nas crni “ponedjeljak”…..samo petak [undecid][undecid]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ivek,samo tih par dionica? A gdje je ATPL,KOEI,DLKV i još deseci drugi? Ako su to svi certifikati onda nas naši fondovi gadno vozaju… [sealed]

Ne vozaju nas naši fondovi. Bojim se da su oni davno izgubili uzde iz svojih ruku nažalost.


Stranci prodaju dionice na ZSE da mogu zarađivat na certifikatima u Njemačkoj i Austriji ! Jel to u skladu sa zakonom ? Zašto se ona kur..na od Samodola nije očitovala u tome smjeru ?

Stranci prodaju??!!
Odakle ti ta informacija?

Ali čini se da su i naši fondovi upleteni u ovu zavjeru, jer grcaju u pari a ne žele kurc.m mrdnut !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

KOEI pred blokadom još 28 dionica. Neka netko tko ima stavi popis koje su sve u blokadi

New Report

Close