Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra 1. kupnja na 36 205 kn………..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

lkpc blokada…

i to je to...

Druga Luka ploče. nadam se da danas neće biti više blokada.


Crobex: 4030.88 Promjena: -3.31% Idemo na 4000 izgleda još danas.

Ma idemo mi na nekaj drugo danas kolega , bit ću pristojan!!!


U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna..

pa toda je sve dobio po kunu,toliko bi valjda i dao za trezor[lol] [lol]


U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna..

Hanfa bi trebala blokirati trgovinu. Nema druge opcije trenutno.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mogla bi INGRA da stignem kupiti

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ingra 1. kupnja na 36 205 kn………..

Prošli tjedan sam Vam napisao da kud se žurite sa kupnjom po 43 000 kada će biti po cijeni nešto iznad dokapa.
I eto, to je to što bi rekli.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna..

Hm… nda, ali kod nas to mislim mora ići na dva čitanja zakon, pa se stranački odbori izjašnjavaju, pa rasprave… moglo bi potrajati par mjeseci, ali ideja nije loša. Samo je trenutno neprovediva.

Pogotovo što ima još casha, koji čeka trenutak.

No respect

S obzirom da se toliko bikonja pretvorilo u medonje sad bi već lagano mogao doći preokret [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

pogledajte samo koliko je dionica u dvoznamenkastom minusu !?
totalni debakl burze , bez imalo pretjerivanja.
da li se očekuje službeno očitovanje ZSE ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ajde MOtusicu gasi stroj!!!!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close