Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se samo da ovo sada kupuju naši a ne strani mirovinski fondovi.

blueman:

Cuj, jel radi onaj telefon na casicu od jogurta i konopom. Nemam za mobitel. Kolko se ceka u redu na javnoj kuhinji…

još kad nestane struje pa krene pljačka ko u Harlemu. Već se vidim kad furam plazmu iz Peveca na grbi.

ko je bio pametan a to su kumice i ostali kupili su si plazmu i sad se vrate u HT[lol] ,a mi veliki igraci imamo…

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

jesmo probili 4000

ANRICOM:

Interesantno kako nema blokada ,sve se pušta

to rade veliki i ne dozvoljavaju blokade spustaju na kunu razlike do blokade.Evo ti primjer belja,lipa fali za blokadu


a samo se piše kako se nema novca za kupnju a sve što se ponudi proda se.
ima se love samo se čeka još. još……

dan je pametniji od noći


mika: ” blueman: ” Cuj, jel radi onaj telefon na casicu od jogurta i konopom. Nemam za mobitel. Kolko se ceka u redu na javnoj kuhinji… ” još kad nestane struje pa krene pljačka ko u Harlemu. Već se vidim kad furam plazmu iz Peveca na grbi. ” Meni se zlatarnice čine privlačnijima, lakše je za nositi.

Sunce ti tvoje, ti si znaci ko maskara upao u Samobor.
Moze, samo ako mi cigo uvali plastiku umjesto zlata..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jeste li primjetili da više nitko ne spominje porez na kapitalnu dobit?[lol] [lol]

Crobex: 4030.88 Promjena: -3.31%

Idemo na 4000 izgleda još danas.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ledo-blokada,sad ce pojeftinit kesten pire

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

jel ima neko filing da je ovo pri kraju..evo pocele su i blokade…??[pray]

prva blokada danas LEDO,stvarno neocekivano

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ajmo se kladiti tko će u blokadu danas prvi.. (ne računam zdenku) .belje pretendira za prvo mjesto! mada mislim da neće žilava je…ledo bi mogao prvi![rolleyes]

pogodio sam ledo prvi u blokadu!!!

živjeli!!!

New Report

Close