Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex: 4041.09 Promjena: -3.05%

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Tek sad je počeo pravi stampedo, bože sačuvaj još 2 i pol sata !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Tek sad je počeo pravi stampedo, bože sačuvaj još 2 i pol sata !

bit ce blokada

Zvonko Zubak izgubio spor zbog zastare

U najskupljoj parnici u povijesti hrvatskog pravosuđa Zvonko Zubak nije uspio od države dobiti 200 milijuna dolara.

Evo jedna dobra vijest za državu.

Ide sve u donju blokadu to je to, držmo gaće. Sve je bilo jeftina a sad je sve skupo.
Pa jeste li vi poludjeli šta kupujete, nevalja vam to ništa, kome će te to sranj.. prodati.
Ili kupujete zato što morate našim novcima (mirovinci)?
Bježit s kupnje


molim ljude da se prestane sa politickim prepucavanjima. odite na forum.hr

Slažem se [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

ajde sta kukate vise [shocked]
dosa djava po ono sta mu pripada, nek smo mi zdravi pa kvragu sve. [thumbsup]

...nije u šoldima sve...

Cuj, jel radi onaj telefon na casicu od jogurta i konopom.
Nemam za mobitel.

Kolko se ceka u redu na javnoj kuhinji…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Vidite li vi da postoji “špranca” po kojoj se ruši cijena pojedine dionice. INA, HT, PTKM, … Kad ovo završi, a cijene dionica odu gore više nego što su sada pale, da li će netko odgovarat za ovu oružanu pljačku. Kad netko dođe sa čarapom na glavi i pokupi 20.000,00 kuna dobije 10 godina. Ovi svi bi trebali na električnu stolicu. Ako nešto ne valja, ne valja. Ne može 20 dana niš nevrjediti, a onda biti suvo zlato. Umjesto pete brzine, treba nać petog ortaka, a koliko znam ima sada automobila i sa 6 brzina. Zato oštro i po gasu.[thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Zvonko Zubak izgubio spor zbog zastare U najskupljoj parnici u povijesti hrvatskog pravosuđa Zvonko Zubak nije uspio od države dobiti 200 milijuna dolara. Evo jedna dobra vijest za državu.

Da i koje mi koristi imamo od toga??

ovo ako nastavi ovako (nedaj bože) u iducem tjedno mirise mi na KRAH TRŽIŠTA


Crobex: 4041.09 Promjena: -3.05%

23.03.2007

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close