Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel možemo niže nego što smo trenutno? Strah me da možemo [cry]

Možemo ali nije to naša briga. Zamisli da si na super godišnjem odmoru i kada se vratiš ljudi ti pričaju što je u međuvremenu bilo, ne bi im vjerovao. Ali dobro je to što to nisi ni osjetio na svojim živcima, nego se lijepo provodio. Ili malo crnje, zamisli da si u bolnici iz nekih glupih razloga, ali malo žešće lijećenje i ne smiješ imati nikakvu elektroniku. Rodbina te ne smije uznemiravati i ti ništa ne znaš. Vratiš se iz bolnice, a tvoje dionice barem ondje gdje su i bile, a neke i više.

ma ne moze ovo gore, jednostavno ne ide.
nisu fondovi krivi, jednostavno nitko nema toliko love da bi nahranio budale[cry]
idemo na 3700

Još koji trenutak i ulaze mirovinci,spremite se za poletanje.

Ode i dalekovod.

prije na 3700

Postanite Eu-robovi

opa, počelo se na JDPL lupat po asku, ajde neka [thumbsup]


koliki je sada TODEX? lošiji od crobexa[undecid]

imam neki dobar filing za Todex[wink]


ovo pada, pa gotovo savršeno….sve po 7, 8 posto a nigdje blokade…i tako iz dana u dan……

baš sam htio komentriati. “Mali panično prodaju”, moš mislit… sve dok nema blokada na velikim prometima prodaju veliki. Kad se i posljednji drhtavac istrese, onda možemo polako gore. Pa bio crobi i na 3500… Izgleda da će nam trebati godina dana za oporavak,najmanje. [sad]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


tork: ” Koja je najvisa zgrada u Zagrebu!? Pa da si okoncam ove muke jednim skokom. ” vjerovao ili ne,ona gdje je zagrebačka burza, na vukovarskoj[lol] [lol]

Nemozes, bio ja gore par puta, prozori nisu na otvaranje..
Lakse ti je na prugu iako nije tako efektno.

Katedrala je jos uvijek br.1 za takve stvari..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ova korekcija je započela sa HT-om i trebala bi završiti sa HT-om

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Neka, što dublje padne , prije će se vratiti.
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Još koji trenutak i ulaze mirovinci,spremite se za poletanje.

odakle ti to…?? mora da imas dobar info…hihih

New Report

Close