Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve dionice će past 50 i više posto……….ovo se neće godinama oporavit !

ohladi malo, širiš paniku bezveze[lol] [lol]

diokica na rubu blokade kao i EIG,odrzavaju je na aparatima[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Koja je najvisa zgrada u Zagrebu!? Pa da si okoncam ove muke jednim skokom.

Cekaj da Dalekovod sagradi svoj poslovni toranj, ta ce biti najvisa 🙂

Do tada mislim da je zagrepcanka, ali katedrala bi vjerojatno bila efektnija…

dajte prestanite s crnim humorom, jos bi netko i mogao ozbiljno to shvatiti[angry]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Preporučam svima koji se žele bacit sa najviše zgrade da sačekaju slijedeću korekciju. Odvozite bar još jedan krug sa nama.[thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Kakva je situacija Dalekovod bi mogao uskoro u blokadu[bye]

Je katedrala sigurno, to bi super odjeknulo u medijima a onda bi netko i obratio pažnju na burzu i šta se na njoj događa.[lol]

IMHO, to je to, vidi se po trgovanju i prometu. od sada samo up imam feeling!

budd:

fin_čovjek: ” Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu. ” jesi ti poludio? Ingra je pala skoro 50%, IGH 30%, LVCV 30%. Tebi to nije dosta?

Ne nije dosta. P/E treba doći na 20, najviše 25

Ti znaš o dionicama ko i ja o uzgoju banana.
KAkav P/E 25 za građevinare?
VAni je prosjek oko 38, a perspektiva rasta dobiti je u mnogome jača kod naših pa šta to onda govori.
Vani će ta dobiti i padati, jer im je cijela ekonomija takva.
Sadašnja Ingra npr. se trži na P/E 36 što je najniže u HR u tom sektoru, iako Ingra niti nije klasični građevinar, i ispod prosjeka vani.
O P/B da ne govorimo, prosjek vani 6,9 , a INGR 3,6.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na Ingri, po trenutnom omjeru snaga, sljedeća stanica je 35 000 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Je katedrala sigurno, to bi super odjeknulo u medijima a onda bi netko i obratio pažnju na burzu i šta se na njoj događa.[lol]

u krivu ste ,najveci efekt bi bio sa nebodera gdje je smjestena ZSE[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Po svemu sudeći do kraja dana Crobex na 3 900 !!!
Trenutno 4 090……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close