Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još malo, koji dan i biće HT -a po cijeni iz IPO-a !

Da samo neće više biti tolike potražnje za njim.

Koja je najvisa zgrada u Zagrebu!?

Pa da si okoncam ove muke jednim skokom.

Mea parvitas.

luki007:
” Još malo, koji dan i biće HT -a po cijeni iz IPO-a !

Neka bude, ako dođe do 265 kuna, kupovat ćemo ga i po 200 s P/E uvjerljivih 5

Ovo sranje od dionice ne mislim više nikad kupovat !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


fin_čovjek: ” budd: ” fin_čovjek: ” Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu. ” jesi ti poludio? Ingra je pala skoro 50%, IGH 30%, LVCV 30%. Tebi to nije dosta? ” Ne nije dosta. P/E treba doći na 20, najviše 25 ” Onda računaj. S dobiti od 80 milja, 158000 dionica po cijeni od 12300 kn koliki je to P/E

Onda smo tu negdje blizu, ako su ti podatci točni.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

KOEI 871 kn………..pa jel moguće ????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Koja je najvisa zgrada u Zagrebu!? Pa da si okoncam ove muke jednim skokom.

Ne lupetaj, nije lijepo trenutno, ali i to je dio posla. Ciklusi se izmjenjuju. Uživaj i ne pričaj gluposti o nekim zgradama.

[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koja je najvisa zgrada u Zagrebu!? Pa da si okoncam ove muke jednim skokom.

vjerovao ili ne,ona gdje je zagrebačka burza, na vukovarskoj[lol] [lol]


Pa kome je u interesu da ovako sruši tržište i sve dionice? Tko tu ima interesa?Tu svigubimo…..

Nije uvijek stvar interesa. Ni 29 nikom nije bila u interesu pa se dogodila. Nekad se jednostavno dese stvari kojie nitko ne zeli, pa tako i ova korekcija.

Sve dionice će past 50 i više posto……….pa ovo se neće godinama oporavit !

Bogati će biti još bogatiji, a mali dioničari će izgubit i ono malo što su uložilii !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


sta mislite do kad bi fondovi mogli ovo trpiti…jer ipak nije ni njima svejedno…ali cudno je samo sto ne krenu sa kupovino ili stavrno nemaju novca ili je tu neka druga igra…ja mislim da je neka igra u pitanju ovdje….jer nemoguce da nemaju interesa za kupovinu po ovim cijenama ….neznam neznam….

dobro si postavio pitanje
ja mislim da i oni kupuju , jer tko onda kupuje ako ne fondovi , i OIF i MIF

ali je tu jeoš neka kavaka , kako sam si rekao
fond menadžeri, bogataši ala luković i drugi slični, ne brane cijene i fond portfelje
šta ih briga što će ljudi izaći sa lovom

reći će , pa znali ste da je burza rizik, i da možete i izgubiti u OIF -ima
a, SAMI ONI, menadžeri će se nakrcati jeftinih dionica- kupit će ih svojim novcima , pa će za 5-6 mjeseci dići cijenu i dobrano zaraditi

samo mi još nisu jasni certifikati bečke burze što se jučer spominju sa biznisa
zna li netko narodski malo pojasniti , tko kupio, po kojoj cijeni, kome se to dalje prodaje, kako to utječe na našu burzu i u kojoj mjeri itd
jer , kome više vjerovati , i svim tim teorijama
najmanje petrovu[bye]

Osjecam se ko da sam u Scarface-u a ja sam Tony Montana [bye]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu.

Netrubi se svagdje od medija do tiska da je najveća mafija u građevinskim lobijima, a njihova cijena se mora održati makar dok se pojedinci iskrcaju i svoje dionice preprodaju npr. mirovincima a onda će i oni tresnuti.

New Report

Close