Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide crobex na 4 000 !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

A koje su to precijenjene? IGH?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ja nisam prognoziro pad. niti bih ikad takvo sto na glas govorio. posebno ne u nasem malom selu zvanom ZSE! Prica se po selu da ce biti pad… ako covjek pozna psihologiju malih mjesta onda zna da je najvaznije “sto se prica po selu”


Von Braun: ” ” mislim da smo svi shvatili da od pesimizma i pada na burzi nema nitko nista dobro… slijedeci put cemo opreznije reklamirati pesimizam…[thumbsup] ” Ovo si jako dobro rekao. Puno je malih koji ne znaju šta znači prestati negativno govoriti i kakve poslijedice to nosi. ” Ma o cemu Vi pricate? Kako uopce mozete ovako nesto poslati. Ove Vase poruke govore o kakvom se ozbiljnom investitoru radi. Pisali ste da cekate IGH na 13000, INGR na ispod 40000,”prognozirali” veliku korekciju,iz dana u dan slali poruke o buducem velikom padu …..itd. itd. Zar nisu to sad te razine koje ste toliko cekali – sad ih iskoristite sto bolje. Tako da ne razumijem cemu sad ovo cudenje i plakanje. Budite barem dosljedni svojoj prici a ne ovako sami sebi skakati u usta. Pozdrav.

ja nisam prognoziro pad. niti bih ikad takvo sto na glas govorio. posebno ne u nasem malom selu zvanom ZSE! Prica se po selu da ce biti pad… ako covjek pozna psihologiju malih mjesta onda zna da je najvaznije “sto se prica po selu”… eto ti malo seljacke mudrosti na burzi [cool]


Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu.

jesi ti poludio? Ingra je pala skoro 50%, IGH 30%, LVCV 30%. Tebi to nije dosta?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Još malo, koji dan i biće HT -a po cijeni iz IPO-a !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Još malo, koji dan i biće HT -a po cijeni iz IPO-a !

ubit će te netko[lol] [lol] [lol]

idemo dalje


fin_čovjek: ” Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu. ” jesi ti poludio? Ingra je pala skoro 50%, IGH 30%, LVCV 30%. Tebi to nije dosta?

Ne nije dosta. P/E treba doći na 20, najviše 25

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Još malo, koji dan i biće HT -a po cijeni iz IPO-a !

Neka bude, ako dođe do 265 kuna, kupovat ćemo ga i po 200 s P/E uvjerljivih 5[shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budd:

fin_čovjek: ” Sada bi bilo važno da se sve dionice koje su precijenjene (uglavnom građevinari) padnu. Ali koliko vidim njih se najviše brani. Kad postanu podcjenjene stvar će stat. Mislim stvarno podcjenjene, dakle recimo 30 – 40 %. Do tada će koliko vidim sve drugo otić kvragu. ” jesi ti poludio? Ingra je pala skoro 50%, IGH 30%, LVCV 30%. Tebi to nije dosta?

Ne nije dosta. P/E treba doći na 20, najviše 25

Onda računaj. S dobiti od 80 milja, 158000 dionica po cijeni od 12300 kn koliki je to P/E

Hell is Empty and all the Devils are Here

126 milja do 12.30h

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Gdje ovi s limuna čupaju ove promete ????

New Report

Close