Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sakai: ” toka: pitaj Bandica kako on uspjesno vodi ZG. Ajde sad stvarno te molim da vise ne seres sa svojim partijski naucenim govorom. ” o čemu ti to, niti serem niti sam političar! i bez neuroze, još dan nije završio! ja nisam krenuo o politici što ne znači da o njoj nemam pravo govoriti, misliti ili je komentirati!

gle micek ja sam neurozan samo kad primjetim bedastoce. kad nesto komentiras sagledaj to sa svih aspekta. Npr zasto je voda u ZG DVOSTRUKO skuplja no u Splitu a jos se ni jedna cijev nije popravila. Zasto Holding koji se formirao radi ustede je zaposlio 500 novih partijasa?

Mogao bih tako jos satima, ali stvarno nema smisla gubiti vrijeme na takve… oni uvijek nadju krivca. Ili je to HDZ, ili SDP ili drhtave rucice ili fondovi [lol]

O&A

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

pukla brana ingra

Pa kome je u interesu da ovako sruši tržište i sve dionice?
Tko tu ima interesa?Tu svigubimo…..


sangoman: ” sta mislite do kad bi fondovi mogli ovo trpiti…jer ipak nije ni njima svejedno…ali cudno je samo sto ne krenu sa kupovino ili stavrno nemaju novca ili je tu neka druga igra…ja mislim da je neka igra u pitanju ovdje….jer nemoguce da nemaju interesa za kupovinu po ovim cijenama ….neznam neznam…. ” ma da, puni su love, ljudi svaki dan uplaćuju u fondove a niko ne diže uloge jer su svi smireni [thumbsup]

znaci ni GFI ni dobit koja bude prikazan npr kod brodara ili drugih firmi nece im pomoci da vrate lovi ili…hehehe….


Glavni krivac za ovu situaciju je bivša vlada koja je prodala preveliki dio ht-a unatoč prvotnoj najavi, i time isisala previše kapitala sa tržišta odjednom. Dakle oni su započeli sa vađenjem kapitala prvi. Nakon toga zbog nedostatka novca u domaćim fondovima i precijenjenosti dionica tržište je počel podrhtavat, a stranci su na prve znake krize u svijetu izašli van sa priličnom dobiti i srušili situaciju. Po mojem korekcija bi bila puno manja da se prodalo samo planiranih 22,5% dionica HT-a. I to je već ogroman zalogaj za naše tržište.

Da, to je zasigurno jedan od razloga. Vjerojatno su racunali kako ce London progutati dio, a oni bezobrazno ni mu ni be… priljev fiske love isto je izostao (nakon mirovinskog uleta) i onda se polagano slazu – panika malih, margin callovi. ‘shortanje’ i eventualno ovo umoljavanje preko burze od EU (Slovenci?) da se malo urazumimo… inace…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ode mi Ingra[cry]

[smiley] dosao novi paket

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ode mi Ingra[cry]

evo novih 50 kom[thumbsup]


Pa kome je u interesu da ovako sruši tržište i sve dionice? Tko tu ima interesa?Tu svigubimo…..

ja sam svoje nabadanje iznio…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Pa kome je u interesu da ovako sruši tržište i sve dionice? Tko tu ima interesa?Tu svigubimo…..

onome koji ima novaca [yawn]

p.s. prodajem auto, 2 laptopa, nešto tehnike, građevinskog materijala itd…

nema mi druge nego se zae..ti

a uu hebemu luk,
pa sad sam sjeo na komp nakon 2 sata i potop,pa kuda ovo vodi,zbilja sam totalno zbunjen a tako sam bio sretan u igri sa dionicama,nisam bio niti gramziv-prinos lane 47 posto bez truda nikakvog ali bogami je lanjski plus otopio kao i lanjski snjeg tek neke mrvice ali to nedam kao niti moju ledinu(pjesma-nedam moju ledinu i nju ne prodajem)[thumbsup]
a i ovi glupi EU okreću u cveno a sve je jutros tako lijepo krenilo

gle micek ja sam neurozan samo kad primjetim bedastoce. kad nesto komentiras sagledaj to sa svih aspekta. Npr zasto je voda u ZG DVOSTRUKO skuplja no u Splitu a jos se ni jedna cijev nije popravila. Zasto Holding koji se formirao radi ustede je zaposlio 500 novih partijasa?

Mogao bih tako jos satima, ali stvarno nema smisla gubiti vrijeme na takve… oni uvijek nadju krivca. Ili je to HDZ, ili SDP ili drhtave rucice ili fondovi [lol]

O&A
[/quote]
stvarno neznam o čemu pričlaš i što bandić i njegova voda ima veze sa ovom raspravom.
inače neuroza se pokazije i kroz vrijeđanje pojedinaca koje ne poznaješ ili ti nisu ništa stavili u usta što nije već napisano ili “rečeno”
i što to znači kad nekomu kažeš “micek”, stvarno neznam živim u Dalmaciji.

dan je pametniji od noći

fin covjek je na našu žalost u pravu. od ht-ova ipo-a osjetan je pad likvidnosti u državi, lova se isisala iz fondova a i mali su zagrizli ogromni kolač…meni je u jednom trenutku 50% portfeilla bilo u ht-u……srecom je pao vise od drugih pa je sad 46%[sad]

New Report

Close