Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

toka:

pitaj Bandica kako on uspjesno vodi ZG. Ajde sad stvarno te molim da vise ne seres sa svojim partijski naucenim govorom.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Glavni krivac za ovu situaciju je bivša vlada koja je prodala preveliki dio ht-a unatoč prvotnoj najavi, i time isisala previše kapitala sa tržišta odjednom. Dakle oni su započeli sa vađenjem kapitala prvi. Nakon toga zbog nedostatka novca u domaćim fondovima i precijenjenosti dionica tržište je počel podrhtavat, a stranci su na prve znake krize u svijetu izašli van sa priličnom dobiti i srušili situaciju.

Po mojem korekcija bi bila puno manja da se prodalo samo planiranih 22,5% dionica HT-a. I to je već ogroman zalogaj za naše tržište.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Kako ono pjevaše pokojni Toše:

Da se bar mogu probuditi
U svijetu ljubavi
Bez starih rugoba i ovih nakaza
Što su me stalno pratile
Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe

Jer moj je život igra bez granica
Umorna priča, trganje stranica
Na kojim ništa ne piše
Jer moj je život vječito padanje
Kad zbrojim poraze ništa ne ostane

Samo još vučem navike
Sve na tome ostane

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

iako, vasa prepucavanja su dobar znak[thumbsup]

Hebemu misa, pa o cem se vi svadjate. Ovi na vlasti su lopovska kamarila, ni veca ni manja nego oni iz prosle vlasti. Ili pretprosle. Ili gle cuda, one prije njih. Mogli bi tako do stoljeca sedmog. To nam je sudbina.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


samo da se razumijemo ja sam hrvatski desničar i nacionalista!


Stari budi sta hoces,samo sredi da Crobex ide gore[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


toka:

pitaj Bandica kako on uspjesno vodi ZG. Ajde sad stvarno te molim da vise ne seres sa svojim partijski naucenim govorom.


o čemu ti to, niti serem niti sam političar!
i bez neuroze, još dan nije završio!
ja nisam krenuo o politici što ne znači da o njoj nemam pravo govoriti, misliti ili je komentirati!

dan je pametniji od noći


Glavni krivac za ovu situaciju je bivša vlada koja je prodala preveliki dio ht-a unatoč prvotnoj najavi, i time isisala previše kapitala sa tržišta odjednom. Dakle oni su započeli sa vađenjem kapitala prvi. Nakon toga zbog nedostatka novca u domaćim fondovima i precijenjenosti dionica tržište je počel podrhtavat, a stranci su na prve znake krize u svijetu izašli van sa priličnom dobiti i srušili situaciju. Po mojem korekcija bi bila puno manja da se prodalo samo planiranih 22,5% dionica HT-a. I to je već ogroman zalogaj za naše tržište.

P O T P I S U J E M !


Hebemu misa, pa o cem se vi svadjate. Ovi na vlasti su lopovska kamarila, ni veca ni manja nego oni iz prosle vlasti. Ili pretprosle. Ili gle cuda, one prije njih. Mogli bi tako do stoljeca sedmog. To nam je sudbina.

upravo to. Zato nam treba i Japansko-zidovska oligarhija na vlasti…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

sta mislite do kad bi fondovi mogli ovo trpiti…jer ipak nije ni njima svejedno…ali cudno je samo sto ne krenu sa kupovino ili stavrno nemaju novca ili je tu neka druga igra…ja mislim da je neka igra u pitanju ovdje….jer nemoguce da nemaju interesa za kupovinu po ovim cijenama ….neznam neznam….

tStari budi sta hoces,samo sredi da Crobex ide gore[rolleyes]


e vi to znate bolje od mene da to sada tako ne ide!
ja zavšavan sa jednom uzrečicom “narode pamet u glavu”[smiley]

dan je pametniji od noći


sta mislite do kad bi fondovi mogli ovo trpiti…jer ipak nije ni njima svejedno…ali cudno je samo sto ne krenu sa kupovino ili stavrno nemaju novca ili je tu neka druga igra…ja mislim da je neka igra u pitanju ovdje….jer nemoguce da nemaju interesa za kupovinu po ovim cijenama ….neznam neznam….

ma da, puni su love, ljudi svaki dan uplaćuju u fondove a niko ne diže uloge jer su svi smireni [thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close