Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sean, 08.02.2008. u 11:57
Zar nisu to sad te razine koje ste toliko cekali – sad ih iskoristite sto bolje. Tako da ne razumijem cemu sad ovo cudenje i plakanje.

Budite barem dosljedni svojoj prici a ne ovako sami sebi skakati u usta.

ne bih se zelio nikome zamjeriti, ali mislim da jedan dio ‘pametnih forumasa’ nema ni za burek, a kamoli za igh

A kako nam stoje dionice gdje veliki dio kolača imaju naši vrsni političari???


A kako nam stoje dionice gdje veliki dio kolača imaju naši vrsni političari???

Oni su još u plusu više stotina posto, prema nabavnoj cijeni. [wink]

No respect

Crobex 1.5.2008. to mi recite radije nego ocemo sutra gore ili dolje [yawn]


Jel to pocelo kad je Kanader rekao da ne odustajemo od ZERP-a?

Možda mu je EU zapovijedila ZERP, kako bi srušila tržište i jeftinije kupovala???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hm… sve sam argumente ispucao – ostaje jos jedino teorija zavjere[lol]

Jel to pocelo kad je Kanader rekao da ne odustajemo od ZERP-a?


ja još u devetom, desetom, jedanaestom mjesecu prošle godine pisao što nas čeka s ovom i ovakom Vladom, nitko me nije čuo. Znao sam jer osobno poznajev većinu ministara da kriju i drže nešto u vreći.
Poslije izbora smo dobili inflaciju, poskupljenja, nekakve potpisane sporazume o ZERP-u, većinu nepokrenutih poglavlja oko pristupa u EU, korupcija, krađe na svakom koraku, dospjeli dugovi za promiđžbu (negdje oko 200 miliona kuna). Sve sam ovo pisao no svi me pravili idiotom.
I sada još pojedinci koji su nam solili pamet sada pljuju ponovno sebi u usta i pričaju drugačije priče i još plus toga daju nam lekcije iz ulaganja, dioničarstva, ekonomije i sličnih stvati o kojima nemaju pojma(prepoznat će se svi oni o kojima govorim a i oni koji su to čitali).

dan je pametniji od noći

U posljednjih mjesec dana imamo previše drhtavih ručica, čak bi se usudio reči da su i najhrabrijim počele drhtati[shocked]


“ja još u devetom, desetom, jedanaestom mjesecu prošle godine pisao što nas čeka s ovom i ovakom Vladom, nitko me nije čuo.

Imas ti pravo. Da je Zoki ovdje sa Ljubom bio bi Grobex na 2000 nebi bilo kupnje niti prodaje i sve OK. Prodavali bi dionice preko plavog oglasnika. Ma super.

skype - ivek1234

sakai:

hm… sve sam argumente ispucao – ostaje jos jedino teorija zavjere[lol]

Jel to pocelo kad je Kanader rekao da ne odustajemo od ZERP-a?

ja još u devetom, desetom, jedanaestom mjesecu prošle godine pisao što nas čeka s ovom i ovakom Vladom, nitko me nije čuo. Znao sam jer osobno poznajev većinu ministara da kriju i drže nešto u vreći.
Poslije izbora smo dobili inflaciju, poskupljenja, nekakve potpisane sporazume o ZERP-u, većinu nepokrenutih poglavlja oko pristupa u EU, korupcija, krađe na svakom koraku, dospjeli dugovi za promiđžbu (negdje oko 200 miliona kuna). Sve sam ovo pisao no svi me pravili idiotom.
I sada još pojedinci koji su nam solili pamet sada pljuju ponovno sebi u usta i pričaju drugačije priče i još plus toga daju nam lekcije iz ulaganja, dioničarstva, ekonomije i sličnih stvati o kojima nemaju pojma(prepoznat će se svi oni o kojima govorim a i oni koji su to čitali).

Kolega i ja sam upozoravao na zloćudni tumor zvan HDZ, ali su me odmah mitraljirali. Ovo što se događa na burzi će se uskoro dogoditi i na razini države – totalni bankrot

Hell is Empty and all the Devils are Here


Prema necemu sta mi je u prolazu palo u uho- Stranci na oko 60 % onoga sta zele rijesit. Ovo nije poziv na paniku niti provjerena informacija tako da nema potrebe skakat u moje rijeci.

kolega o kojem prolazu je riječ i o čemu nečemu, malo obrazložite 60%

Čudno kako Uprave dion. društava ništa ne poduzimaju!
Šta znači takav stav.
Držati, prodati, kupiti!!!!


Čudno kako Uprave dion. društava ništa ne poduzimaju!
Šta znači takav stav.
Držati, prodati, kupiti!!!!

Kako ne poduzimaju? Jel gospodin Lukovic uteko sa 1.700 komada iz zabe, po prosjecnoj cijeni od 12.800? Je… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close