Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekaj dok se još paničari istresu , a onda stižu[thumbsup]

uzeo si mi riječ iz usta.
previše je ovakvih “znalaca” koji imaju čarobnu kuglu i vide da idemo “up, up”.
samo a mi je znati gdje je “pouzdani izvor”. Na PS2 ili PS3???


ANRICOM: ” Ljudi strpite se ,pa nemože ovako dovijeka .[thumbsup] ” nego kolega što bi od onog uzleta koji si iz pouzdanih izvora doznao da će biti danas ?[rolleyes]

ANRICOM:

Ljudi strpite se ,pa nemože ovako dovijeka .[thumbsup]

Predpostavljamo da ne može, ali mi ipak nije jasno tko to više prodaje po ovim cijenama, kud svi žure na izlazak iz dionica.


Svi ste sijali paniku , a sad se čudite

Koliko je Crobex?
U % i bodovima?

Jel to ide ispod 4k?

Mea parvitas.


Na Ingri ljepa podrška,tako će sad i na ostale dionice

kak znas?

evo ja kupio novu bocu kisika i masku za ronjenje,stara mi se maglila[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Prema necemu sta mi je u prolazu palo u uho- Stranci na oko 60 % onoga sta zele rijesit.

Ovo nije poziv na paniku niti provjerena informacija tako da nema potrebe skakat u moje rijeci.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ajmo se kladiti tko će u blokadu danas prvi.. (ne računam zdenku) .belje pretendira za prvo mjesto! mada mislim da neće žilava je…ledo bi mogao prvi![rolleyes]

živjeli!!!


mislim da smo svi shvatili da od pesimizma i pada na burzi nema nitko nista dobro… slijedeci put cemo opreznije reklamirati pesimizam…[thumbsup]

Ovo si jako dobro rekao. Puno je malih koji ne znaju šta znači prestati negativno
govoriti i kakve poslijedice to nosi.

Ma o cemu Vi pricate?
Kako uopce mozete ovako nesto poslati.
Ove Vase poruke govore o kakvom se ozbiljnom investitoru radi.

Pisali ste da cekate IGH na 13000, INGR na ispod 40000,”prognozirali” veliku korekciju,iz dana u dan slali poruke o buducem velikom padu …..itd. itd.

Zar nisu to sad te razine koje ste toliko cekali – sad ih iskoristite sto bolje. Tako da ne razumijem cemu sad ovo cudenje i plakanje.

Budite barem dosljedni svojoj prici a ne ovako sami sebi skakati u usta.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


Von Braun: ” ” mislim da smo svi shvatili da od pesimizma i pada na burzi nema nitko nista dobro… slijedeci put cemo opreznije reklamirati pesimizam…[thumbsup] ” Ovo si jako dobro rekao. Puno je malih koji ne znaju šta znači prestati negativno govoriti i kakve poslijedice to nosi. ” Ma o cemu Vi pricate? Kako uopce mozete ovako nesto poslati. Ove Vase poruke govore o kakvom se ozbiljnom investitoru radi. Pisali ste da cekate IGH na 13000, INGR na ispod 40000,”prognozirali” veliku korekciju,iz dana u dan slali poruke o buducem velikom padu …..itd. itd. Zar nisu to sad te razine koje ste toliko cekali – sad ih iskoristite sto bolje. Tako da ne razumijem cemu sad ovo cudenje i plakanje. Budite barem dosljedni svojoj prici a ne ovako sami sebi skakati u usta. Pozdrav.

Na IGH sam pratio TA koji mi je govorio da slijedi korekcija.
Nisam imao pojma da će ovako pasti.
Slijedeći put neću uopće analizirati na glas nego u sebi.[thumbsup]
I nemojta stvarati paniku u avionu inače……

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


” Svi ste sijali paniku , a sad se čudite

još bi dodao novinare, analitičare i fond managere …

jedite sada ciklu …

I love the Smell of Profits in the Morning

hm… sve sam argumente ispucao – ostaje jos jedino teorija zavjere[lol]

Jel to pocelo kad je Kanader rekao da ne odustajemo od ZERP-a?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close