Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

0 bodova na Dalekovodu… ode onaj nalog od 700 i neš komada na bidu…

You either do it right or you get eliminated!

Dobar dan svim majstorima koji prodaju svoje dionice. Moj vam je savjet : prodajte i ne vraćajte se na burzu više.
I zapamtite: daytredanjem ćete samo popušiti ukoliko nemate dovoljno kapitala da kontrolirate cijene. Za to treba malo više znanja i iskustva, a ne par mjeseci trgovanja.

http://whycroatia.blogspot.com/

Puče brana na DLKV…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

jel se to meni cini ili diokica krece ka blokadi[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nije mi neka utjeha sto je crobex u plusu ka dmoje dionice i dalje padaju [lol]

Kako je interesantno da nitko od većih kupaca neće ni da pipne HT na 300 kunića, zanimljivo. Danas nam ubiše KOEI eno ga na već na 900 kuna.[cry]

mislim da smo svi shvatili da od pesimizma i pada na burzi nema nitko nista dobro…
slijedeci put cemo opreznije reklamirati pesimizam…[thumbsup]


jel se to meni cini ili diokica krece ka blokadi[undecid]

nema šanse wiking [cool]
valjda će se netko pobrinuti za stopiranje

i to je to...


Kako je interesantno da nitko od većih kupaca neće ni da pipne HT na 300 kunića, zanimljivo. Danas nam ubiše KOEI eno ga na već na 900 kuna.[cry]

Oprosti, ali meni je ovo sa HT itekako logički, ima smisla.
Dionica koja ima dva jaka razloga zašto u ovoj korekciji može samo dolje.
Prvo, vijesti na TV i novinama, panika malih prodaju.
Drugo, još bitnije i sadašnja cijena mnogim fondovima je izlaz sa plusom, kojim mogu krpati minuse na drugim dionicama, ili isplate prema vlasnicima udjela.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nista od toga, nismo spremni, vise srece iduci tjedan[thumbsup]

srušena i AUHR sa jednom dionicom,bilo za očekivat, e da imam još para….pa da stanem na bid

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Drugo, još bitnije i sadašnja cijena mnogim fondovima je izlaz sa plusom, kojim mogu krpati minuse na drugim dionicama, ili isplate prema vlasnicima udjela.

slazem se da je izlaz sa plusom ljepse izgleda, ali to nije toliko bitno, pogotovo ne fondu.

New Report

Close