Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na koju foru je crobex u plusu????
pitanje za dobro razmotriti…sve je u debelom minusu sa liste crobexa osim dom holdinga!!!!
neka mi neko to objasni jer ovo izračunavanje je čista prijevara[undecid]

živjeli!!!


na koju foru je crobex u plusu????
pitanje za dobro razmotriti…sve je u debelom minusu sa liste crobexa osim dom holdinga!!!!
neka mi neko to objasni jer ovo izračunavanje je čista prijevara[undecid]

Pa već smo objasnili u čemu je stvar… krobi se računa po zadnjim cijenama, a sve ostalo što je u minusu je prema prosječnim cijenama [rolleyes].

You either do it right or you get eliminated!

Bitno je da je CROBEX u + .[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ma da, ali daleko je 16 sati… [undecid]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


na koju foru je crobex u plusu???? pitanje za dobro razmotriti…sve je u debelom minusu sa liste crobexa osim dom holdinga!!!! neka mi neko to objasni jer ovo izračunavanje je čista prijevara[undecid]

Daj se smiri!!! Kakva prevara. Još malo pa će te brijati o vanzemaljcima, masonima i urotama na ZSE.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Bitno je da je CROBEX u + .[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

[cool][proud]
Idemo dalje….

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


gogo33: ” na koju foru je crobex u plusu???? pitanje za dobro razmotriti…sve je u debelom minusu sa liste crobexa osim dom holdinga!!!! neka mi neko to objasni jer ovo izračunavanje je čista prijevara[undecid] ” Pa već smo objasnili u čemu je stvar… krobi se računa po zadnjim cijenama, a sve ostalo što je u minusu je prema prosječnim cijenama [rolleyes].

ok ali činjenica je da sve pada!!!
[cry]

živjeli!!!

koliki je crobex?

Mea parvitas.

[thumbsup]

to je ovako zbog jucerasnjih prosijecnih cijena…smirite se malo…

+1.05

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


gogo33: ” na koju foru je crobex u plusu???? pitanje za dobro razmotriti…sve je u debelom minusu sa liste crobexa osim dom holdinga!!!! neka mi neko to objasni jer ovo izračunavanje je čista prijevara[undecid] ” Daj se smiri!!! Kakva prevara. Još malo pa će te brijati o vanzemaljcima, masonima i urotama na ZSE.

glavni urotnici smo mi sami prema sebi koji smo kupovali skupe dionice pod krinkom jeftinij ” jer sve ide gore[lol] [lol] [lol]

živjeli!!!

New Report

Close