Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa jel moguće da je optimizam vladao punih 10 min, a sad opet u minus…..[cry]

nije valjda da si jucer rasprodao pa sad…. kod mojih je zeleno…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

asdfgh123:

Nevjerojatno. Netko je prodao jednu dionicu INGRE po bidu. 101 po asku i sad se našao netko prodati jednu po bidu. Pa daj se strpi čovječe.

kretena na žalost nikad ne manjka, uvijek su tu

Možda čak nije kreten nego je napravljeno s namjerom [tongue].

You either do it right or you get eliminated!


Gotovo je sa korekcijom. Spas u zadnji čas. Mirovinci su se pobrinuli.[thumbsup]

Kolega,

ne znam gdje vi vidite kraj korekcije. Još jedan post zasnivan na dobrim željama, a ne na činjenicama.
Da ne mislite da je meni sada dobro. banana , kao i ostalima


Nevjerojatno. Netko je prodao jednu dionicu INGRE po bidu. 101 po asku i sad se našao netko prodati jednu po bidu. Pa daj se strpi čovječe.

Kako zaustaviti trgovanje na INGRi. E pa tako da napraviš razliku kupnje i prodaje od
10%. Hehe[thumbsup]
Opla , kako se brani ponovno INGra, oš 50kom.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

AH EVO I BRANE NA DLKV…730 dionica po 1225kn[thumbsup]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Idemo Jadroplov, bura u krmu[kiss][kiss][kiss]

Netko prodao jednu dionicu Žitnjaka ( 942,00 kn ) i srušio cijenu za 5%. Stvarno ima čudnih ljudi na ovoj burzi.

kolko je crobi?

Gotovo sa cijenom 38k na INGRi. Brana je postavljena.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mozda jos nismo spremni[cry]

ovo nije normalno pa tko danas prodaje
pa ja bi ga u gulag strpao da se malo hladi

Postanite Eu-robovi

Crobex: 4207.18 Promjena: 1.02%

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close