Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra, zadnja 37 500..[cry]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

zbog jucerasnjioh prosiječnih cijena…


Samo me zanima što diže crobex jer koliko vidim od cijelog crobex-a u zelenom je cca 5 dionica [huh]

Jučerašnje zaključne cijene su dosta niže od prosječnih. Dionice se danas trže po cijeni većoj od zaključne (CROBEX raste), ali nižoj od prosječne (zato se crveni).

moje su sve ili bez prometa ili i danas padaju tako da me ovaj mizeran rast uopće ne oduševljava
[angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Savjet mirovincima ili tkome vec – ne jurisajte, cekajte one junake na ATPL na 2600. cekajte na bidu pa dizite na kraju… jer inace ce vas juris unistiti “oni koji vicu ide to up up”…[tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Samo me zanima što diže crobex jer koliko vidim od cijelog crobex-a u zelenom je cca 5 dionica [huh]

Ma više ih je u plusu samo što se računa prosječna cijena pa su neke prikazane kao u minusu, a u biti su u plusu… krobi se računa po zadnjim cijenama [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

Pa jel moguće da je optimizam vladao punih 10 min, a sad opet u minus…..[cry]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ingraa, zadnja 37 500..[cry]

nemoj odmah plakati, ima jos sest sati do kraja

Nevjerojatno. Netko je prodao jednu dionicu INGRE po bidu. 101 po asku i sad se našao netko prodati jednu po bidu. Pa daj se strpi čovječe.

Ma idući tjedan će se zeleniti i to pravo zadnje prilike za jeftin dokup.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Nevjerojatno. Netko je prodao jednu dionicu INGRE po bidu. 101 po asku i sad se našao netko prodati jednu po bidu. Pa daj se strpi čovječe.

kretena na žalost nikad ne manjka, uvijek su tu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

stigla potpora, kakva takva

New Report

Close