Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uvjeren sam da neće pobjeći i da je to trezor koji kupuje svoje prejeftine dionice, jer znaju da će im se isplatiti bolje od štednje na banci [rolleyes]

yap

Evo ja pustio Colica..Glavo luda
[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Već se vidi krasno otvaranje ht-a , ne bi stigao frišku listu ubacit na forum kako stižu nalozi na ask [bye]

HT po svemu sudeći ide danas na još niže grane…..[bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Opet tonemo[bye]


zmrklic: ” vidi INGR[thumbsup] ” valjda se neće povući.

Biti će danas gadne borbe na INGRi.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Opet tonemo[bye]

samo ti toni kolega , mi ostali bi radije plutali [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


I nadam se kad potegne do 40.000 da će se to obraniti. Mada, ako je htio lupiti po 40.000, onda je to trebao napraviti u 9.59, ovako bi se prodahja mogla podići na 40.000. Bojim se da će on pobjeći do 10.00. Njegova je svrha da se digne prodajna cijena. ja to tako vidim.

Takvi igrači to ne rade.
Barem ja to nisam nikada vidio.
Ode 100 komada po 40 000.[thumbsup][thumbsup]

Već je bilo i vrijeme!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


asdfgh123: ” Bojim se da će on pobjeći do 10.00. Njegova je svrha da se digne prodajna cijena. ja to tako vidim. ” nema smisla sada nagađati… vrlo brzo ćemo vidjeti što će biti… uvjeren sam da neće pobjeći i da je to trezor koji kupuje svoje prejeftine dionice, jer znaju da će im se isplatiti bolje od štednje na banci [rolleyes]

I ja se nadam da se taj neće povući i da će povući ostale da kupuju po toj cijeni. iako nekad institucionalni investitori nekada mogu kupovati dionice i jeftinije, bitno je da nekad svojim primjerom daju vjetra u leđa povjerenju u dionicu. Nekoliko ovakvih naloga bi sigurno okrenulo trend na INGRI. A to bi mogao svaki mirovinac staviti po jedana takav nalog i cijena nema dolje.

INGRA Najbolje ponude [ INGR-R-A ]

Po kojoj cijeni ide prva transakcija? Ovaj na kupnji je stavljen kasnije.

Kupnja Cijena
1 40.001,00
100 40.000,00
1 37.001,00
3 36.100,00
5 36.007,00
Cijena Prodaja
37.490,00 1
38.499,00 2
38.500,00 6
38.700,00 2
39.000,00 19

Mirovinsci ocito jos zele spustiti ovo dole.
A Ingra nesmije pasti kako izgleda!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Mislim da se ova korekcija pomalo pretvara u sijanje panike. Nema potrebe za tim. Tržišta rastu i padaju pa tako i naše. Osnovni razlog pada je korekcija na svjetskoj razini, recesija u SAD-u….. Danas ćemo vjerovatno biti u plusu, a za optimizam ćemo još malo sačekati. U svakom slučaju bez obzira što trenutno svi gubimo, ne treba gubiti glavu već slušati common sense i pričekati kraj korekcije za koju sumnjam da će još dugo trajati. Pozdrav i uspješno trgovanje ![proud]

Ohrabrenja ipak u ovim teškim danima ipak treba, ali pitanje je koliko pomažu riječi, trebalo bi se ohrabrenje pojaviti na terenu pa makar i u vidu stagnacije pada. Od danas kako se nalozi postavljaju ne izgleda dobro.

New Report

Close