Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

toka:

prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]”

ajd još jednom promisli što si napisao


što kaže pouzdani izvor, je li na to misliš![undecid]

kolega malko opuštanja ne škodi![smiley]

dan je pametniji od noći

Blizi se proljece a s njom i sezona lova na medvjede.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a5359d2c-ebc0-4672-bc65-0a577b2283ca&open=sec

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Crobex danas prelazi u pozitivan smjer

vidi INGR[thumbsup]


fazan: ” toka: ” prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]” ajd još jednom promisli što si napisao ” što kaže pouzdani izvor, je li na to misliš![undecid] kolega malko opuštanja ne škodi![smiley]

ne mislim na ovja dio s odbijancem … odbijanac ide u drugom smjeru, zar ne?

I love the Smell of Profits in the Morning

Imam osjećaj i da će se do početka trgovanja povući onaj nalog na bidu ADRS-a…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ne veseli me ht,prodaja na 295

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


vidi INGR[thumbsup]

valjda se neće povući.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a5359d2c-ebc0-4672-bc65-0a577b2283ca&open=sec

hvatamo se za slamke [thumbsup]

inače, koliko su svi upirali na korekciju, poglavito analitičari i novinari, sada su vidjeli da to baš i nije tako dobra stvar, pa upiru na rast …

I love the Smell of Profits in the Morning


ANRICOM: ” Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora ” ..Bull trap????[embarass]

Ma mislim koji su to izvori ? netko druka za fondove da se danas istresu na nama ! svima je jasno da je trend padajuči i da je to samo kupovna zamka ,ne gledajte puno evropu ,tamo se trguje opcijama i njima je ovo super za dnevno trgovanje i njima 1% nešto znači ,a nama ? čuvajte lovu za pravo dno ,ne spašavajte fondove ,oni su i dgli cijene pa se sad čupaju !

živjeli!!!

toka:

fazan: ” toka: ” prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]” ajd još jednom promisli što si napisao ” što kaže pouzdani izvor, je li na to misliš![undecid] kolega malko opuštanja ne škodi![smiley]”

ne mislim na ovja dio s odbijancem … odbijanac ide u drugom smjeru, zar ne?


ako ne budeš shvatio moju šalu, prodat ću te (avatar) iako nisam mislio niti na kraju pameti to učiniti![smiley]

dan je pametniji od noći

New Report

Close