Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup]

ANRICOM:

Dajte malo optimizma[thumbsup]”

Ja isto mislim da je kraj ovog bear runa. Polovili smo i jelene, vrijeme je da bikovi započnu svoju utrku.

Evo kolega iskoristit ću jednu tvoju uvriježenu frazu koja mi je jako prirasla srcu :

Veliki val blitve dolazi prema nama sa zapadne strane i zapljusnut će nas te barem danas zaprljati medvjedima krzno……

nadam se da će ih toliko unerediti da će morati otići u jazbine i čistit krzno bar do iduće godine [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] u svakom slučaju nakon današnjeg dana kakica će im bit zelene boje [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Znači danas šopanje zelenjavom … pa i red je … petkom se ipak posti …

I love the Smell of Profits in the Morning

Vaš link

Evo ovako, jučer je jedna banka rušila zbog margina, da li će danas nastaviti ne znam
Bit će dobro dok ne počne CEBA rušit, tamo je bilo puno margina, ako njihovi vlasnici nisu dobro potkoženi ,jao nama danas
Nemojte više pisat o razvijenim tržištima ,apsolutno nemamo veze s njima
Domino efekt je ono što nas može još rušit i to je realna opasnost pogotovo na najlikvidnijim, rekao bi
Kardum-dum ,izdanjima
Mislim da ht neće previše padati jer mnogi čekaju dividendu, pa bonus dionice itd. Ht ruše fondovi jer je najlikvidnije IZDANJE a ruše ga i “mali” kojima je margin za vratom
Uglavnom ,spreman sam na pad od još 3-5 % a pun sam dionica, kako tužno

Nema nikakve zelenjave kod nas……..
Mi idemo danas u minus i to debeli, bar -5 %…………..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Govorite vi šta hoćete, ali skidaju se polako nalozi sa bida, a sve veći i niži nalozi stižu na ask…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Na Koncaru vec je prodaja 910,00.
Ajme svasta.

Mea parvitas.

kad kolega tenkista napiše 100 stranica zašto bi dionice trebale početi rasti (kaže da nema vremena, a dao je otkaz na poslu da se posveti dionicama i pisanju na forumu,trebao bi imati vremena)…i kad to pročita masa korisnika i čitatelja ovog foruma…mislim da bi onda mogli početi ići gore….al stvarno…
Čekamo iz dana u dan te odbijance…a odbijamo se samo još bolje prema dolje…


Nema nikakve zelenjave kod nas…….. Mi idemo danas u minus i to debeli, bar -5 %…………..

Kolega vidim kupuješ, kupuješ .

Pa daj se uozbilji !
Kaj ti nije dosta ?
Hočeš badava ?

Analitičari Business.hr-a danas očekuju rast Crobexa uslijed buđenja investitora-medvjeda iz zimskog sna. Većini ulagača na domaćem tržištu kapitala korekcija je već dosadila, a ovogodišnji gubitak Crobexa porastao je na 20,51 posto i izgleda sve neugodnije. Ulagači na Wall Streetu jučer su poslali sličnu poruku: dosta nam je da nas medvjedi mlate.[thumbsup]

Futuresi predviđaju zeleno u Europi danas, u prosjeku oko 1%.

No respect

New Report

Close