Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


još jednom molim da mi date Vaše preporuke kako potrošiti 240 k kuna. Hvala. P.S. (ne brinte, neću Vas slijepo poslusati. Kad od navedenih pogledam TA, fundamente i dr. onda izabirem po svojoj volji. Dakle, dajte mi prijedlog, svaki po par dionica za koje misli da su o.k.)

Cijeli turizam je debelo podcjenjen, osobito Dalmacija. Tu ne vrijedi TA nego rast i nekretnine.
Preostali hoteli za prodaju sada su u bescjenje obzirom koliko će vrijediti u EU.

[color=black][/color]

Ovo bi moglo jos neko vrijeme dolje. Stvarna brana ce se pojaviti kad fond menageri osjete da se cijena priblizava njihovom osobnom ulazu u dionicama di imaju najvise love. A njima se ne mlate gloginje vlastitim k……


Uopće mi se ne sviđa ova zgrada od zse.Tribalo bi je srušit pa burzu premjestit u Čavoglave .Tako će ovi kvazi menađeri imat di dolazit na piknik.Vidi sam jednu kuću je malo zapuštena ali uz malu adaptaciju sasvim je dovoljna za ovu našu burzicu kojom vladaju lažovi i lopovi najvećih razmjera.

u Čavoglavama se slave vrijednosti ove države!
i ja ti predlažem da nađeš neko bliže mjesto za smještaj propale burze od Čavoglava, ali svakako te pozivam da dođeš u goste 5.kolovoza ove godine! [smiley]

dan je pametniji od noći


Pančo: ” dečki zaboravili ste da naše tržište više NIJE PRECIJENJENO……………….šteta je sad prodavati…………….no ne nagovaram vas meni su ove cijene toliko privlačne da ne mislim prestati kupovati[thumbsup][thumbsup] ” ma jedna me stvar mučii, taj KNZM , e tog bi ja volim vidjeti na recimo 40k, Dok Konzum nije na 40 k , nema govora o korekciji ! Pa trži se , majku mu staru , na 15 bukova i na P/E=100. E tu tu treba jedna korekcija , hitno !

P/E 74,09
P/B 14,83
P/S 1,10

Rast prometa na godisnjoj razini od cca 10-15%

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora


Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora

prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Hjah, cuj bilo bi i vrijeme. Neke dionice su stvarno povoljna kupnja na ovim razinama. Samo me zanima hoce li masa opet navaliti na margin callse pa nam slijedi jos jedan pojacani krug ili su se konacno opametili?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ANRICOM: ” Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora ” prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]

cijenim pokusaj duhovitosti ali ako se ide dole, odbijanac znaci gore… to je jedino moguce rjesenje zar ne…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora

..Bull trap????[embarass]

Mislim da ce i u EU gore [thumbsup]
http://www.reuters.com/article/marketsNews/idCAL086600220080208?rpc=44

toka:

ANRICOM: ” Danas slijedi odbijanac,iz pouzdanih izvora ” prema gore ili dolje! u kom smijeru se odebijamo, što kaže pouzdani izvor!?[thumbsup]

cijenim pokusaj duhovitosti ali ako se ide dole, odbijanac znaci gore… to je jedino moguce rjesenje zar ne…


vjeruj da samo u jednom opuštenom dijalogu se može očekivati svijetla budućnost, dosta je ovih dan bilo ovdje napisano gorčine i suza……vrijeme je a i vikend je blizu da unesemo u ovo sve malo humora i duhovitosti.

dan je pametniji od noći

Negdje sam pročitao da dionice idu gore-dolje. Jel su onda ovo dionice s čim mi trgujemo ili je to nešto drugo, pošto ide samo dolje?[shocked][shocked][shocked]
Nego ipak se mi koliko toliko ravnamo prema Amerima pa ćemo 99% danas gore, hoću reći rast Crobexa da se krivo ne razumijemo.

New Report

Close