Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Današnji redovan promet na ZSE: 140.593.856,20 kn.

I love the Smell of Profits in the Morning

Danas i sutra će fondovi početi stabilizirati cijenu.
Samo je pitanje koliko će malih prodavati sa -30% gubicima.

…danas je bila prava stabilizacija…
…sva sreća pa uvijek imamo sutra…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Da samo jedan fond počne udarati po asku promjenio bi puno , a kamoli njih par. Vidjet ćemo.[thumbsup]

…a zašto bi ijedan fond počeo udarati danas…ako svaki sljedeći dan može proči jeftinije???

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

dečki zaboravili ste da naše tržište više NIJE PRECIJENJENO……………….šteta je sad prodavati…………….no ne nagovaram vas

meni su ove cijene toliko privlačne da ne mislim prestati kupovati[thumbsup][thumbsup]

ma jedna me stvar mučii, taj KNZM , e tog bi ja volim vidjeti na recimo 40k,
Dok Konzum nije na 40 k , nema govora o korekciji !

Pa trži se , majku mu staru , na 15 bukova i na P/E=100.

E tu tu treba jedna korekcija , hitno !

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

A sutra nas čeka…….Djelomice sunčano mjestimice s umjerenom naoblakom. Oblačnije u Lici i Gorskom kotaru gdje su povremeno moguće i slabe oborine. Puhat će povremeno umjeren sjevereni i sjeveroistočni vjetar, a duž obale jaka i olujna, na udare i orkanska bura. Njaniža jutarnja temperatura zraka od -3 do 2, na Jadranu između 4 i 9, a najviša dnevna od 3 do 8, na Jadranu između 9 i 14 C.st.

Prodavačima ću zaželiti puno sreće, hrabrosti, pesimizma, hedonizma, i velikih gubitaka.
Ostalima…zna se……[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Moj savjet :ne prodavati.

Treba biti miran i strpljiv…..to je uskoro kraj padu.
Ili kupujte ili samo gledajte i sve bu bilo dobro.
Gubim svaki dan ali nisam ništa prodao.

Naravno ne prodavati. Korekcije su uvijek prisutne i biti će. Samo je ova najpoznatija u zadnjih 5 godina jer tada 90% nas sličnih nije znalo što je dionica! A na žalost ni ja….
Biti će bolje , najbitnije je da novci na burzi (dionicama ili fondovima) nisu od kredita i nisu prijeko potrebni.


Današnji redovan promet na ZSE: 140.593.856,20 kn.

huh, je … samo su bidovi probijeni. treba se zaustavit na velikom prometu i zbaunsat malo gore za kraj zar ne?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


A sutra nas čeka…….Djelomice sunčano mjestimice s umjerenom naoblakom. Oblačnije u Lici i Gorskom kotaru gdje su povremeno moguće i slabe oborine. Puhat će povremeno umjeren sjevereni i sjeveroistočni vjetar, a duž obale jaka i olujna, na udare i orkanska bura. Njaniža jutarnja temperatura zraka od -3 do 2, na Jadranu između 4 i 9, a najviša dnevna od 3 do 8, na Jadranu između 9 i 14 C.st.

Prodavačima ću zaželiti puno sreće, hrabrosti, pesimizma, hedonizma, i velikih gubitaka.
Ostalima…zna se……[thumbsup]

nisi naveo izvor[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

fazan:

Današnji redovan promet na ZSE: 140.593.856,20 kn.”

huh, je … samo su bidovi probijeni. treba se zaustavit na velikom prometu i zbaunsat malo gore za kraj zar ne?

sutra krpanje rupa i zaustavljanje,ak to ne uspije idem u ducan po nove boce sa kisikom

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

bolje boce s rakijom [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Gledam onaj Prospectus G. Equity, jel zna netko strukturu ulaganja, kako da se taj izvuče? Nadalje što se dešava u slučaju bankrota fonda ?

New Report

Close