Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

americani se zelene djelomicno


Evo Američki Indexi završili u pozitivnom smjeru.

super ,samo kako ce to nama pomaoci .
ne kazem da nema utjecaj sva ta sr…a , ali sta nije malo pretjerano gledati indexe po cijelom svijetu.
vise mene muci sta ce biti sa koje kakvim marginasima i stanejm fondova ,
uglavnom se prozivaju fond menager , a sam bog zna koliko primaju zahtjeva za isplatu udjela i dali su dovoljno dugacki da ne moraju dodatno rezati pozicije .
a ameri i kosoki vec ce se sanci . [wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne

http://finance.yahoo.com/q?s=%5EGSPC

netko je spomenuo da CROBEX prati ovaj index S&P 500 INDEX ako se ne varam…a on je zelen hehehehe[proud]

ivek123:

Grangers: ” Von Braun: ” Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet. Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana. ” Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol] ” Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol]

Šta je Ivek123, jesi ubo u meko prekjučer???[lol] [lol]

Najgore od svega, uhvatila me manija par sati kao da sam drogiran. I kada sam shvatio sto sam ucinio doslo mi da rezem zile! Sada cu lijepo platiti skolu i odoh u sanatorij negdje gdje cvrkucu ptice i slicno….. [embarass]

skype - ivek1234


Decki, dajte dogovorite s fondovima transakcije, nema toliko bida da se vas tri iskrcate [lol] [lol]

Nemaju fondovi para niti za jednog od nas a kamoli za svu trojicu! [lol] [lol]

skype - ivek1234

Samo da napomenem da je BElex u malo manje od godine dana pao za 40% isto kao i mi.
Napokon se ustabilio.
Koliko spominjemo Srbiju, mogli bi njihovim stopama.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

dečki zaboravili ste da naše tržište više NIJE PRECIJENJENO……………….šteta je sad prodavati…………….no ne nagovaram vas

meni su ove cijene toliko privlačne da ne mislim prestati kupovati[thumbsup][thumbsup]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Amerika se zeleni jako.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

a tek brodari [thumbsup]

Kak ste svi postali žestoki medonje… to bi mogel bit znak da uskoro dolazi do promjene trenda… a možda već sutra odemo 2 % gore [cool].

You either do it right or you get eliminated!


Von Braun: ” ivek123: ” Grangers: ” Von Braun: ” Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet. Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana. ” Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol] ” Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol] ” Šta je Ivek123, jesi ubo u meko prekjučer???[lol] [lol] ” Najgore od svega, uhvatila me manija par sati kao da sam drogiran. I kada sam shvatio sto sam ucinio doslo mi da rezem zile! Sada cu lijepo platiti skolu i odoh u sanatorij negdje gdje cvrkucu ptice i slicno….. [embarass]

Čemu takav optimizam kolega?

nije dolar rastao koliko je euro pao zbog smanjenja kamatne stope

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

New Report

Close