Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije dobro da dolar raste kad je ovakva kriza jer to znači da ljudi izlaze iz dionica u cash. Dakle nastavljamo dolje.


Krizi se nazire kraj, USA se zeleni, a dolar u snažnom uzletu!
Samo je jedno pitanje otvoreno: Što to znači za CROBEX?!

A kako znači kad su Ameri u crvenom ,onda svi novinari bruje o tome.Uvijek je netko krivac za pad ili Azija ,Europa ili Ameri.


sava: ” Krizi se nazire kraj, USA se zeleni, a dolar u snažnom uzletu! Samo je jedno pitanje otvoreno: Što to znači za CROBEX?! ” A kako znači kad su Ameri u crvenom ,onda svi novinari bruje o tome

Pa zar nisi shvatio da CROBEX različito reagira na CRVENO i ZELENO!


Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet.
Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana.

Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol]

Evo Američki Indexi završili u pozitivnom smjeru.


Von Braun: ” Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet. Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana. ” Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol]

Sretno. Al si našao trenutak.[bye]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo senat ce navodno odobriti financijsku stimulaciju od 170 milijardi $,vec ce se amrei nekako izvuci samo je pitanje kad cemo mi?

Von Braun:

Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet.
Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana.

Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol]

Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Grangers: ” Von Braun: ” Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet. Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana. ” Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol] ” Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol]

Onda ću i ja[lol] [lol] [lol] [thumbsup][thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol]


nije smijesno

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Decki, dajte dogovorite s fondovima transakcije, nema toliko bida da se vas tri iskrcate [lol] [lol]


Grangers: ” Von Braun: ” Krivo. Jako puno ljudi je u cashu i čekaju rasplet. Šta misliš zašto ne lupaju čitav dan onda po bidu kao prije par tjedana. ” Gledaj sutra, ja se istresam po bidu [lol] ” Vjerojatno i ja. [lol] [lol] [lol]

Šta je Ivek123, jesi ubo u meko prekjučer???[lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close