Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

autor ne posjduje dionice ULPL [smiley]

Diablero: Danas bi na Dnevnik trebalo staviti nekog pametnog, racionalnog analitičara, da pokuša spriječiti paniku koja sutra može nastati. Ako sutra bude panike kakvu očekujem, biće stvarno gadno.

Slažem se kolega, ne panika nego stampedo.[shocked]

Ma ja svakih pet minuta mislim drukcije, imam puno u dionicama sutra ubacim jos i ne diram godinu -dvije ako tad ne budem u plusu ,izvadit cu to sto je i pozdravit burzu.To je ono moje pravo misljenje[huh]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Krivo svi koji se bave ulaganjem upoznati su sa situacijom, dok oni koji se ne bave sa ulaganjem biti će sretni jer nisu kupili dionice

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ma ne treba gledat burzu jos sljedeci tjedan…

http://www.hrportfolio.hr/grafickiPrikaz.php?polje=Prinos_DvanaestMjes&valuta=Euro,

bogomi sad smo na onim prinosima koje imaju razvijenije zemlje 11-14% godišnje ali još par dana i bumo sve plusove zbrisali
[cry]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

[yawn] bas sam mal oko ubio ipak mi nije bio bas monoton dan,nesto se malo dogadjalo.ZGUBIIII pa djes prodavat ,pa ja kupujem udjele redovno od place a da imam love jos bi bubnuo unutra[thumbsup].Sada nema nikakvih transfera,prodaja iz jedne u drugu.Kupuj samo pelene ak os gledat ili pogasi sve ovo i pogledaj za 6 mj.[wink] sad se celici,kad ovo prezivis onda postajes investitor,a ovo kad ode u plus bjezim to ces promjenit cim dosegnes 0 jer tada ces mislit a mogao bi sad malo i zaraditi[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Danas bi na Dnevnik trebalo staviti nekog pametnog, racionalnog analitičara, da pokuša spriječiti paniku koja sutra može nastati. Ako sutra bude panike kakvu očekujem, biće stvarno gadno.

ako ne prodajes nece
ako kupuješ bice super
ako si na hold-u svejedno ti tak i tak smo podosta domacih i stranih investitora bespovratno izgubili i dizanje ce biti “malo” teze nego poslije 20.11.07

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


sveps: ” sta mislite jel ovo moza majcica europa kaznjava nadobudne hrvate? ili oni nesto znaju o kosovu sto mi ne znamo? ” A šta je to Kosovo neka nuklearna sila ili svjetski izvoznik nafte…..Pa tko još normalan može mislit da će tamo biti rata, pa nije ovo 1990. To je problem na periferiji Europe koji ce se uskoro rijesiti proglasenjem neovisnosti i basta. [angry]

Ameri su ušli u Albaniju i Makedoniju (Nato), a u Srbiju ulaze Rusi. Kosovo je ono što je nekad bila Juga. Nemaju ništa drugo osim geostrateški položaj.

Kad bude najgore moguce, zazeleniti ce se.


[yawn] bas sam mal oko ubio ipak mi nije bio bas monoton dan,nesto se malo dogadjalo.ZGUBIIII pa djes prodavat ,pa ja kupujem udjele redovno od place a da imam love jos bi bubnuo unutra[thumbsup].Sada nema nikakvih transfera,prodaja iz jedne u drugu.Kupuj samo pelene ak os gledat ili pogasi sve ovo i pogledaj za 6 mj.[wink] sad se celici,kad ovo prezivis onda postajes investitor,a ovo kad ode u plus bjezim to ces promjenit cim dosegnes 0 jer tada ces mislit a mogao bi sad malo i zaraditi[lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] U pravu si 100%

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Dajte poglete broj gostiju…

Ukupno korisnika: 86
Ukupno gostiju: 37886

… više ekipe nas prati nego Dnevnik [lol] [lol]

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close