Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je prvi fond propao! Prospectus G. Equity ima još samo 690.000 kn. Vjerojatno će za njim još poneki novi. Gospodo moja malo se zamislite kako je do toga doslo.

Tek pocinje katastrofa propadanjem slabih fondova.
Nakon katastrofe ce mirovinski fondovi podici burzu poput feniksa.

Crobex unatrag godinu dana rasao samo 11%. Još malo pa isto kao oročena štednja u banci.
Od ATH u 10mj. Crobex je pao za 33-35%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dođem doma i čitam sve postove koji su napisani u zadnjih par sati. Ako ne ništa bar su došli na svoje oni koji vole crni humor. Bravo kolege na određenim dosjetkama, treba se smijati i u ovakvim trenucima a ne gubiti živce [thumbsup]

treba jos izdrzati sljedeci tjedan… a onda…mislim da ce biti [thumbsup]
jer znaju fondovi da nemogu pustit toliko..i mislim da se vec dogovaraju ako ne i dogovorili gdje ce braniti CROBEX…

Ni ja već odavno nisam toliko uživao čitajući ovaj forum, ljudi mi djeluju nešto emotivniji…tako je to kad skoro svi gubimo lovu…ali ipak svoje 4-godišnje burzovno iskustvo nebih za ništa mjenjao…ovo je adrenalinska bomba, a ja sam inače previše miran, sviđaju mi se ubrzani otkucaji srca i sve što s tim ide…

Dugoročno, svi smo mrtvi

Danas bi na Dnevnik trebalo staviti nekog pametnog, racionalnog analitičara, da pokuša spriječiti paniku koja sutra može nastati. Ako sutra bude panike kakvu očekujem, biće stvarno gadno.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ti bokca, jel se nazire kraj ovome? jel vas ima bikova ili smo svi medvjedi?

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

@delboy
ja mislim da ti nisi shvatio što ti cayman govori,tj . siguran sam da nisi. prodao si, sutra ćeš ostatak i ne vraćaj se više…a to što su ti donijele toliko upravo znači da više neće…logiku koristi…

Ne razumijem ja tvoju logiku: da na dionicama na kojima si zaradio nećeš više zaraditi, jeste li vi svi pukli od ovog crvenila na burzi. Bože moj nije ni čudo što se događa na burzi. Ovo je previše i to od ljudi koji su kao investitori



Prekinite sa takvim načinom razmišljanja, prestanite sa negativnostima………. Mi smo bili u ratu, ako se onda nismo bojali zašto bi se bojali ovoga…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Svatko bi volio znati di je kraj….mislim da je dno vrlo vrlo blizu . Fondovi su pretrpjeli velike gubitke prošli mjesec
a početak ovog nije ništa bolji . Mali ulagači panično izlaze a fondovi nemaju više novaca za braniti cijenu nego su oni ti koji prodaju da bi mogli vršiti isplatu. Zapravo to je jedan zaćaran krug koji neće stati preko noći ali neće niti dugo potrajati jer brzo bi fondovi mogli bankrotirati a to ne bi volio doživiti ….

na 4300 sve prodajem...

treba se sabrat zesce………………..i ne spominjite da je 3600 dno jer ce mi pozlit od te brojke

btw ULPL ima super fundamente i nema hrpu “predivnih” fondova u strukturi da se istresaju kao na nekim drugim brodarima……….

ps neka zovu karduma kod sprajca

New Report

Close