Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hmmm, tko zna kako je ove vijesti o HTu primio Zdravko Mamić. On je i inače dosta miran i staložen lik.

Nego gospon zgubidan, jeste još u aureusu?


Danas poslao zahtjev za isplatu, izasao sa 32000 kn minusa ,usao u 5 mjesecu.Srecom s jednim vecim djelom otisao prije koji dan ,tako da cu ipak ostat u plusu.Nisam nikakav gospodin ja sam ti hebena sranka[embarass][embarass][embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

možemo mi podcjenjivati Kosovo ali opet su dvije sile kao sekundanti s dvije strane.

Pa ako je mogao pijani Gavrilo Princip zakuhati globalnu katastrofu mogu i Rade i Keljemendi.

Lljudi su toga svjesni a bome su svjesni i ovi koji kupuju od ovih koji u panici prodaju.

Ja sam prodao pola u petak i ponedjeljak i amortizirao dio katastrofe a sad treba kupiti, ali i nanjušiti dno. Danas sam već povlačio neke naloge s kupnje jer smo tonuli brže nego sam mislio.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Bilo bi lijepo kad bi jednom svi trijezno probali analizirati i predvidjeti situaciju možda bi nam se rjeđe događale ovakve situacije.

Čim netko od nas predvidi kakav loš scenario odmah na njega drvljem i kamenjem da je druker i da dokupljuje[angry]

Ma nitko normalan ne druka za ovo kaj se danas dešava. Ovo je superkorekcija
fondovi+novopečeni dioničari+recesija USA+prevara SG+neinteligentnost+STRAH+pomrčina sunca+hrv:niz 0:3, kaj god hoćete….PRODAJTE LJUDI da čim duže ovo sranje traje. Radite za one koji imaju puno kako bi imali još više, a vi gaće na štapu.

http://whycroatia.blogspot.com/

Sad sam tek došao doma, i vidjeh sranja[bye]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sad sam tek došao doma, i vidjeh sranja[bye]

Tak mi je i samom, a neki dan sam sebi govorim reži sve i lovu u čarapu, ali……[cry]


Sad sam tek došao doma, i vidjeh sranja[bye]

crobex 4164,39
– 3,23
mi zapravo ne slijedimo nikoga, već predvodimo u minusima ! [sad]

Lljudi su toga svjesni a bome su svjesni i ovi koji kupuju od ovih koji u panici prodaju.

Ja sam prodao pola u petak i ponedjeljak i amortizirao dio katastrofe a sad treba kupiti, ali i nanjušiti dno. Danas sam već povlačio neke naloge s kupnje jer smo tonuli brže nego sam mislio.

dvije ključne stvari

– netko ovo sve i kupuje
– nanjušiti dno

međutim, svo ovo vrijeme netko kupuje, imajući u vidu da usprkos kupnji stvar pada … ili je igra u pitanju ili taj koji kupuje nema pojma i pokusava zaustaviti gromadu koja se valja niz brdo. Po meni se ovo može ili moglo barem zaustaviti drzanjem crobexa tjedan dana u pozitivnoj nuli. Ne znam koliko bi takova intervencija koštala, u svakom slučaju sada je skuplja nego prije tjedan dana. Čini mi se da je igra samo …. di je dno.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Bon Scott:

hmmm, tko zna kako je ove vijesti o HTu primio Zdravko Mamić. On je i inače dosta miran i staložen lik.

Nego gospon zgubidan, jeste još u aureusu?

Danas poslao zahtjev za isplatu, izasao sa 32000 kn minusa ,usao u 5 mjesecu.Srecom s jednim vecim djelom otisao prije koji dan ,tako da cu ipak ostat u plusu.Nisam nikakav gospodin ja sam ti hebena sranka[embarass][embarass][embarass]

i što si sad postigao prodajom udjela kad je cijena najniža? ušao si da bi izgubio ili zaradio? jel ti treba lova za operaciju bubrega ili za hranu? jer ako ne treba,onda si smiješan. takvih 1000 bisera se nađe u RH i sutra smo opet u crvenom jer fondovi moraju prodavati dionice da vama isplate taj sitniš kojeg ste uložili… e moj zgubi, a ja naivno mislio da si ti nešto ovih mjeseci naučio, kad ono – ništa. postavlja se pitanje: zašto nisi prodao na vrhu cijene udjela? što? mislio si da će dalje rasti? ma nemoj….a ja nisam….[bye]

...povijest se ponavlja...


možemo mi podcjenjivati Kosovo ali opet su dvije sile kao sekundanti s dvije strane. Pa ako je mogao pijani Gavrilo Princip zakuhati globalnu katastrofu mogu i Rade i Keljemendi. Lljudi su toga svjesni a bome su svjesni i ovi koji kupuju od ovih koji u panici prodaju. Ja sam prodao pola u petak i ponedjeljak i amortizirao dio katastrofe a sad treba kupiti, ali i nanjušiti dno. Danas sam već povlačio neke naloge s kupnje jer smo tonuli brže nego sam mislio.

Kosovo je sigurno uzrok! [tongue]…svijet i Kosovo samo su dodatni uteg…
Pogledajte malo gdje živimo. Sve je izvjesnije da će nas mafija strpati u izolacionizam kako bi nas i dalje pljačkala, a mi ćemo im pljeskati uz naučene parole: Tuđe nećemo, svoje ne damo, Bolje grob nego rob i ostala sr.nja [sad]

dok mi prosipamo zuc mislim da kolega Karoje sa gustom ovo sve cita.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

@
Delboy ,ide lova u jednog brodara,tako cu je lakse povratit,barem mislim[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


@ Delboy ,ide lova u jednog brodara,tako cu je lakse povratit,barem mislim[embarass]

Jesi siguran? Dvaput razmisli !

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close