Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja se bojim samoubojstava [sealed]
evo, crnje nisam mogao

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

molim da mi se hitno javi siromah koji je danas dao svojih par komada Jadrankamena po 312 kuna da mu uplatim sutra za liječenje , kruh i mlijeko, jer siguran sam da će tih 5000 kuna mudro znati dalje investirati….eejj, ljudi – šta je vama? jeste li skroz skrenuli ili što? ajde da je ušao po 150, ali kad je jasno da je taj biser ušao po 500 ili 600 kuna…..što misli da će se dogoditi ? za što mu je potrebno tih 5000 kuna? zbogom pameti…[tongue]

...povijest se ponavlja...

I nek mi još neko kaže da su Bosanci glupi sad se vidi ko je glup

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ovako rušit cijene sad već apsolutno bez ikakvog razloga i tjerat male dioničare u siromaštvo, možda je nako podcijenio male dioničare……..mislim da će tu još svašta bit bude li se ova pljačka nastavila…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Naša burza je cirkus, a kad si u cirkusu ponašaš se ko klaun i nećeš loše proći

Kad kritična masa ljudi postane previše nezadovoljna sve je moguće…..i linč !
Netko sigurno može ovo spriječit…………bojim se potraje li ovo još koji dan mogo bi koji glasnogovornik,
menađer itd završit loše……….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

kažu FUGES u svojoj pjesmi ” killing me softly”

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Ništ ne prizivam……samo…….svakakve ekipe se nakotilo među dioničarima i ti ljudi nisu naučili gubit, tj nisu naučili da ih se pljačka bez razloga………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Bojim se linčovanja, neka ekipa već grdnu lovu puši !

Ma ljudi šta se toliko sekirate pa mora i ova rasprodaja kad tad stat,ja sam samo danas u minusu 22k a da i ne pričam od početka godine,koliko god se netko iskrcava isto tako neko je i kupio te dionice,likvidnosti ima,i kad paničari prestanu prodavat ici ćemo gore i sve će biti OK[cool]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ova kriza nekom i dobro dođe.
Evo privatnim fondovima kao Aureus.
Tko zeli izac a usao je prije 6 mjeseci osim sto je popusio na vrjednosti udjela,izgubio je i na ulazno-izlaznim naknadama, dok gazda nije izgubio nista.Mali ljudi opet gube i ne mogu protiv toga,tako je bilo i uvijek ce bit.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

hmmm, tko zna kako je ove vijesti o HTu primio Zdravko Mamić. On je i inače dosta miran i staložen lik.

Nego gospon zgubidan, jeste još u aureusu?

...ladies and gentlemen....AC/DC

Bilo bi lijepo kad bi jednom svi trijezno probali analizirati i predvidjeti situaciju možda bi nam se rjeđe događale ovakve situacije.

Čim netko od nas predvidi kakav loš scenario odmah na njega drvljem i kamenjem da je druker i da dokupljuje[angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close