Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ove naše dionice niš nevaljaju, fuj, prodajte i riješite se tog gov.a !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


postoji li mogucnost da se analizom prvih 10 …. donesu zkljucci? nekako mi je tesko povjerovati da je ovo posljedica stihije izlaska stranaca, osima ako stranci znaju di je dno pa su lijepo kontrolirano izlazili da bi se u trenutku T vratili … recimo kada se pospemo pepelom oko zerpa

ma ne izlaze da se brzo vrate nego jer će na šoping kod sebe doma u eu. tako su i amerikanci bacili eu na koljena prije tri tjedna, izvukli novac pa je kod njih pocelo rasti. kad doma postane jeftino, izvlači se cash s periferije.

ajme meni ljudi moji,otisao sam malo predahnut van,popio kavicu i sto me doceka Armagedon.37k chuna u minusu oliti 9,30% .Jel to atomska pala u HR,potonio brod kod Rovinja pa more zagadilo na 50 god. .kolko znam pa nase firme i dalje dobro posluju[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Dan kada je umrla Zagrebačka burza ! Di mi je Kardumčić i ekipica da mi objasni kak nisam popušio lovu nego su mi se samo dionice korigiirale!

pa ako si prodavao po ovim cijenama, popušio si. ako nisi, nisi ni popušio. zašto bi se nas ticalo što netko divlje rasprodaje? mi ne prodajemo. samo ako imamo casha možemo gađati dno. možda pogodimo, možda ne. ali ako i ne pogodimo baš dno svejedno smo kupili debelo ispod cijene.


Dan kada je umrla Zagrebačka burza !

Tako bi i ja opisao današnji dan – mislim da je nestalo i posljednjeg traga optimizma
Da imam keša – ne bi ništa dokupljivao unatoč popustu [bye]


ajme meni ljudi moji,otisao sam malo predahnut van,popio kavicu i sto me doceka Armagedon.37k chuna u minusu oliti 9,30% .Jel to atomska pala u HR,potonio brod kod Rovinja pa more zagadilo na 50 god. .kolko znam pa nase firme i dalje dobro posluju[huh]

nadam se da ne govoriš o 9.30% samo u današnjem danu [shocked]

najsmiješnije i najtragičnije je što su ameri sad u plusu. što manja država to veće ovce u njoj. jednostavno smo nezreli, a htjeli bi svi biti bogati, što prije po mogućnosti

zmrklic:

Aj neka se netko smiri i proba analizirat situaciju, Ivek ?

Rekao sam ja vama još prije mjesec dana da ćemo mi molit Europu da ukinemo ZERP, ne događa nam se ovo slučajno! Nije ni čudo ko nas vodi i kud nas vodi!
Idemo dalje?!!!

Da! Ljuta trava na ljutu ranu! Proglasiti gospodarski pojas, zabraniti strancima kupnju zemljista i nekretnina, slovencima uvesti poreze na vikendice (ali onako masne), itdd. Treba nesto nauciti od Srba!!!

skype - ivek1234

Auu. Prvih 33 najlikvidnijih dionica u dubokom minusu. Nekad se je pisalo na Forumu “Jel može bolje??”[sealed]

wiking:

ajme meni ljudi moji,otisao sam malo predahnut van,popio kavicu i sto me doceka Armagedon.37k chuna u minusu oliti 9,30% .Jel to atomska pala u HR,potonio brod kod Rovinja pa more zagadilo na 50 god. .kolko znam pa nase firme i dalje dobro posluju[huh]

nadam se da ne govoriš o 9.30% samo u današnjem danu [shocked]

na svu srecu ukupno,pola bi mogao izvuci sa nulom a pola poslat na groblje[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Auu. Prvih 33 najlikvidnijih dionica u dubokom minusu. Nekad se je pisalo na Forumu “Jel može bolje??”[sealed]

od ovog zasigurno može!

Bojim se linčovanja, neka ekipa već grdnu lovu puši !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close