Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

glavno da padamo duplo više od svih, ne da pratimo trend, pratimo ga predobro


sta mislite jel ovo moza majcica europa kaznjava nadobudne hrvate? ili oni nesto znaju o kosovu sto mi ne znamo?

A šta je to Kosovo neka nuklearna sila ili svjetski izvoznik nafte…..Pa tko još normalan može mislit da će tamo biti rata, pa nije ovo 1990. To je problem na periferiji Europe koji ce se uskoro rijesiti proglasenjem neovisnosti i basta. [angry]

Izgleda da je prvi fond propao! Prospectus G. Equity ima još samo 690.000 kn. Vjerojatno će za njim još poneki novi. Gospodo moja malo se zamislite kako je do toga doslo.

Aj neka se netko smiri i proba analizirat situaciju, Ivek ?

ivek123:

el_toro: ” ili da ostavim fondove i idem u margin? ” Margin ovog trena je kao ruski rulet sa 6 metaka u bubnju. Mozes se samo nadati da je koji metak neispravan. Dakle, sansa je teoretska da izvuces zivu glavu. Ovo ce trajati. Pucaju certifikati, basketi, margini a dno je po mojem negdje oko 3600…..

A tko će to pokupovati ?

i nije valjda da nam firme niš ne vrijede.

……..Hvala k….cu gotovo za danas…Sad sam već i sa jednom dionicom INGRE u laganom minusu…[embarass]


Aj neka se netko smiri i proba analizirat situaciju, Ivek ?

Rekao sam ja vama još prije mjesec dana da ćemo mi molit Europu da ukinemo ZERP, ne događa nam se ovo slučajno! Nije ni čudo ko nas vodi i kud nas vodi!
Idemo dalje?!!!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ovo liči na domino efekt, kojeg uključuju margini, povlačenje iz fondova, skeptični stranci, i ostali paničari, ovo je pokazatelj stabilnosti ulagača u našoj državi. možemo tražiti razlog zašto smo u minusu 3,22%, ali nema ga, u minusu smo i to je to. dionice su dugoročni vrijednosni papiri. stoga, bez brige[smiley][smiley]

postoji li mogucnost da se analizom prvih 10 …. donesu zkljucci? nekako mi je tesko povjerovati da je ovo posljedica stihije izlaska stranaca, osima ako stranci znaju di je dno pa su lijepo kontrolirano izlazili da bi se u trenutku T vratili … recimo kada se pospemo pepelom oko zerpa

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Dan kada je umrla Zagrebačka burza !
Di mi je Kardumčić i ekipica da mi objasni kak nisam popušio lovu nego su mi se samo dionice korigiirale!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ko u stvari kupuje ovih dana ?
Za male ulagače znam (popravljaju prosijek) i to mi je jasno, da li su uz njih samo “naši” mirovinci ili ima još koga ?

sveps:

sta mislite jel ovo moza majcica europa kaznjava nadobudne hrvate? ili oni nesto znaju o kosovu sto mi ne znamo?

A šta je to Kosovo neka nuklearna sila ili svjetski izvoznik nafte…..Pa tko još normalan može mislit da će tamo biti rata, pa nije ovo 1990. To je problem na periferiji Europe koji ce se uskoro rijesiti proglasenjem neovisnosti i basta. [angry]

pa nije nuklearna sila, ali se situacija moze zakomplicirati. mozda europa misli da ce se zakomplicirati i nemaju blage veze kako ce se “odkomplicirati”, pa su pragmaticno mozda zakljucili “ajmo se mi maknut dok se ameri i rusi ne dogovore”

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close