Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali dok fondovi prebace novac mozda ode baka sa kolacima… vidis kako frka zamucuje pamet..


Pa ljudi nije smak svijeta.[proud] 100% sam u dionicama,margini mi pušu za vratom,ako netko možda pomisli da sam druker prema dolje. Kao što jedan moj dobar prijatelj kaže: “Kad se uznedaš ništa ti ne ide od ruke,smiri se i pusti stvari neka idu svojim tokom,ako vjeruješ u nešto(dionicu)sve samo od sebe se poštima. Ne vjerujem da ćemo se svi pobacati sa nebodera ovih dana,kako ide dolje tako će i gore. Teška vremena stvaraju čvrste ljude.( Samo za one koji su 90-tih bili klinci ,pa nisu osjetili teška vremena) [wink]

Bravo Bare![thumbsup].
I mene muče margini, ali nedam se nedam (samo tu i tamo se sledim kad vidim cijenu) [lol] [lol]
Međutim, puno puta se uvjerih da se stvarčice same poštimaju.

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

jedan moj kolega gleda na monitor burze prvi put u životu i kaže: j.bo te, sve se raspada !!!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

el_toro:

100k sam u minusu. kriva procjena za dokup prosli tjedan… savijet… da li da se micem sa fondova sa minusom od oko 10% i prebacim na burzu i dokupljujem?

lovu ćeš imati za 7 dana tek

Taman da uleti kad CROBEX bude na 2900

Hell is Empty and all the Devils are Here

ne želi nitko stati u support u ovoj panici

Ja ću svoju žene danas odvesti u šoping i ima pravo kupnje neograničeno, razlog.
Bio sam sve sredio za MARGIN ali pametna žena nije mi dala, svaka joj čast, nisam ni znao da imam tako pametnu ženu ne mogu joj se nikada odužiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

A gle pretovara na ATGR……

skype - ivek1234


Gdje ćete bolje, osobno prisustvovati ovakvom iskustvu. To nema cijene. To ćete djeci pričati, vidiš sine, kao i 29-e moj prapradjed, tako sam i ja ponosno 08-e popušio sve

pa nismo valjda ?!…….[lol]

Scio me nihil scire


A gle pretovara na ATGR……

Pričaj

Hell is Empty and all the Devils are Here

budd:

Gdje ćete bolje, osobno prisustvovati ovakvom iskustvu. To nema cijene. To ćete djeci pričati, vidiš sine, kao i 29-e moj prapradjed, tako sam i ja ponosno 08-e popušio sve

pa nismo valjda ?!…….[lol]

Još ne. Laganih 20ak % tek

Hell is Empty and all the Devils are Here

Oj rupetino kolika si…

U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.


ili da ostavim fondove i idem u margin?

Margin ovog trena je kao ruski rulet sa 6 metaka u bubnju. Mozes se samo nadati da je koji metak neispravan. Dakle, sansa je teoretska da izvuces zivu glavu. Ovo ce trajati. Pucaju certifikati, basketi, margini a dno je po mojem negdje oko 3600…..

skype - ivek1234

New Report

Close