Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rovovska bitka se vodi i sve linije probijene,ostala još samo zadnja

vidim ja, morat ćemo tenkove paliti …

I love the Smell of Profits in the Morning

Zadnja linija je ZID, a zna se što se tamo radi… [embarass]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

sje@at ćemo mi tim austrijancima državu u 6. mjesecu i debelo im naplatiti ovo s kamatama …

oni će meni certifikate …

I love the Smell of Profits in the Morning


tork: ” Mislim da bi Sanader trebao odrzati neku konferneciju za novinare. ” A zašto da kaže da nas stranci koji su nas dizali sve ove godine napuštaju.

Pa uvjek se hrvati bunimo da če nam stranci sve pokupovat.[huh]

Bomben auf Osterreich

Hell is Empty and all the Devils are Here


Gdje ćete bolje, osobno prisustvovati ovakvom iskustvu. To nema cijene. To ćete djeci pričati, vidiš sine, kao i 29-e moj prapradjed, tako sam i ja ponosno 08-e popušio sve

[lol] [lol] [lol] [lol] Kralju………

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Taj koji prodaje 18 dionica Podravke po 414 niti će se jako obogatit,niti će ga to spasit!!!Čudo jedno !!!

vidim ja, morat ćemo tenkove paliti …

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Pa ljudi nije smak svijeta.[proud]
100% sam u dionicama,margini mi pušu za vratom,ako netko možda pomisli da sam druker prema dolje.
Kao što jedan moj dobar prijatelj kaže: “Kad se uznedaš ništa ti ne ide od ruke,smiri se i pusti stvari neka idu svojim tokom,ako vjeruješ u nešto(dionicu)sve samo od sebe se poštima.
Ne vjerujem da ćemo se svi pobacati sa nebodera ovih dana,kako ide dolje tako će i gore.
Teška vremena stvaraju čvrste ljude.( Samo za one koji su 90-tih bili klinci ,pa nisu osjetili teška vremena)
[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

100k sam u minusu. kriva procjena za dokup prosli tjedan…
savijet… da li da se micem sa fondova sa minusom od oko 10% i prebacim na burzu i dokupljujem?

ili da ostavim fondove i idem u margin?


100k sam u minusu. kriva procjena za dokup prosli tjedan… savijet… da li da se micem sa fondova sa minusom od oko 10% i prebacim na burzu i dokupljujem?

lovu ćeš imati za 7 dana tek

New Report

Close