Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na DDJH za sada u prvih 5 vidim najjaču podršku na kupnji.

[thumbsup][thumbsup]


ekipa…sta cemo….ja jos nijednu nisam prodao a portfelj mi se smanjio za 100 k kn….ima neko prijedlog :)?

pec, ne diraj [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

This is the end, my friend !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


ekipa…sta cemo….ja jos nijednu nisam prodao a portfelj mi se smanjio za 100 k kn….ima neko prijedlog :)?

Lega, nisam ni ja prodao ništa… tak’ blesav baš nisam, a vidim da nas srećom ima još… JA SE BOJIM PETKA, sutra, nakon što ove vijesti još jednom budu nježno prišapnute svekolikom pučanstvu večeras u 19.30 [shocked]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


ekipa…sta cemo….ja jos nijednu nisam prodao a portfelj mi se smanjio za 100 k kn….ima neko prijedlog :)?

Meni je jučer portfelj dionica bio na minus 100 k kn, danas nisam gledao… Nećemo ništa!
E jesu nas fondovi i banke razvalili, prvo su nas istresli iz gaća, pa nam uvalili margine i lombarde, pa nas opet istresli iz gaća! A sve legitimno!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nis u najgorem slucaju, skupljat cu cash i vracat pomalo margin, od mene ih nece dobit po ovih niti nizim cjenama, srecom za call bi trebao bit crobex na 3000

Bas razmisljam da se postavim na nekim dionicama na 1 kn,kad ljepo dobijem papir o vlasnistvu obrisem s njim bulju……………….
-2.24 ODOSMO………………………………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ekipa…sta cemo….ja jos nijednu nisam prodao a portfelj mi se smanjio za 100 k kn….ima neko prijedlog :)?

Slična situacija kod mene….Ali sad sam još tvrdoglaviji..nema prodaje. Ako su INGRA, ATPL , KOEI i DLKV pred bankrotom onda neka i ja bankrotiram…..


Dobar dan, ovo je kraj

Kolega, nemoj žalovati, ne može ni vječno dolje. To vam je isto kad ulazi fond unutra, prvo uđe na jednoj razini, a onda mali dignu cijenu, tako i kod izlaza, prvo on izađe, a onda mali po još nižoj, istina, malo i margin callova.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kako je krenulo uskoro će obustava trgovanja dalekovodom[thumbsup]

Hoće li Dalekovod u blokadu [shocked]?

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close