Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Niko nije prodavao ,ko i uvijek

zanimljivo… jer takvih ovdje nema…..[proud]
ovdje se samo kupuje i kupuje… npr ATPL od 3000 na niže … nekome je 156 % portfelja u toj dionici…moš mislit.
I svi su u plusu ovih tjedana bar 15 %…….[wink]

A ne ko ja bar 10% u minusu, jer sam papak.

Scio me nihil scire

Za mjesec ili dva vidim se u studiju Latinice kako ispričavam kako čovijek može propasti sa vrijednosnim papirima….

na 4300 sve prodajem...

Dobar dan, ovo je kraj

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo nam i nekakve brane na KOEI 2200 koma na 925 kn. Samo da ne prođe kao i DLKV.[embarass]

neka sve ide k vragu…odo ja u penziju

[bye]


ja se bojim da ce se i na kraju fondovi sami sebi cudit ko kokosh jajetu[proud]

[lol] [lol] [lol]


Evo nam i nekakve brane na KOEI 2200 koma na 925 kn. Samo da ne prođe kao i DLKV.[embarass]

ovi stranci traže likvidnost za izači, ne pitaju za cijenu, zato je i brana opasna [pray]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

jedva čekam 16. 00 da završi i ova agonija za danas [pray]

ekipa…sta cemo….ja jos nijednu nisam prodao a portfelj mi se smanjio za 100 k kn….ima neko prijedlog :)?

bog ljudi nek nam je na pomoći![thumbsup]

dan je pametniji od noći

nije to niš loše… nek ovi papci laki na obaraču izađu s burze i to s debelim gubitkom pa da možemo konačno dalje… previše je dedica i bakica kupilo dionice, a od tih 1/3 ima osnovnu školu i manje…..

Scio me nihil scire

New Report

Close