Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fin_čovjek: ” Ma ovo je za nas malo pretraumatično. Ta burza pa pad, to nije tako jednostavno za prihvatit. Mislim da je najnegativnija stvar što će sad kultura investiranja doživit jedan veliki zastoj, i ne znam da li će se slijedećih 5 godina vratit na ovo stanje, u kojem je bila dosada. ” Za to se ne trebaš brinuti. Puno ljudi voli oploditi novac.[thumbsup]

Nema nikakvog rasta na burzi (ma kakvi god bili FI) bez svakomjesečnog redovitog pritoka novca u fondove i općenito na tržište i to od strane puno malih ulagača.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

jucer sam rekao da je ht kljucan za raspolozenje na trzistu…
nije mi jasno jel ja krivo brijem ili su mnogi slijepi…
pa “narod” sije paniku i reklemira pad u svakodnevnom zivotu…
previse je dionicara ukljuceno i oni ponavljaju jedno te isto, plus dnevnik, i eto krize!
ja ne mogu vise braniti nista, gotovo je.
ak imate love dignite ht i on ce povuci sve gore.

čišćenje adpl do 217kn,+786% je li ovo početak preokreta ?[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


. ” ja jučer razgovarao s ženom u firmi koja se zapalila za dionice HT-a … znaš što mi je rekla: što mi je to u životu trebalo?

ima i kod mene jedna kolegica sva u panici muz joj kod kuce prigovara grize se svaki dan proklinje dionice, usput je ulozila i u fond koji je naravno u minusu. neutjesna je i razocarana [cry]

netko kaže ugasiti, prošetati i šta sve ne na dan,tjedan ili mjesec ali ljudi moji ovo traje sa kracim prekidima od 5-6. mj. prošle godine !
– mislim da ovo nisu ni najcrnji prognozeri zamišljali !

ekipa, pa kakvi ste vi drhtavci, kaj ne kuzite da je ovo “ciscenje”… ko nije za burzu nek se makne i cmizdri u kutu…ostali idemo dalje…moramo ovim prvima prodati dionice kad se oporave, tako da mogu opet rasprodat jeftino.

Ajmo, prodajte sve… [smiley]

P.S. A jesam nasao koga cu pitat za savjet (cast izuzecima)….

"ovce bleje, makaze zvekeću..."


netko kaže ugasiti, prošetati i šta sve ne na dan,tjedan ili mjesec ali ljudi moji ovo traje sa kracim prekidima od 5-6. mj. prošle godine !
– mislim da ovo nisu ni najcrnji prognozeri zamišljali !

Da kad bi to tak išlo. Nevjerovatno kak nitko ne bi prodao stan ili auto ispod cijene,a dionice se dijele šakom i kapom….

http://whycroatia.blogspot.com/

šesti izbor: HT-R-A

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

ako se nesto ne promjeni, svi ce nastradati. ako vec nisu….

Neke dionice su počele u zeleno ,da nije možda preokret[thumbsup]

sedmi izbor: FRNK-R-A

"ovce bleje, makaze zvekeću..."


http://www.vecernji.hr/home/manager/3007601/index.do Bečki certifikati na Crobex ruše dionice

Fondovi Erste banke,RBA banke i Societe Generale. Ako netko ima pregled njihovih udjela od prije neki dan dobro bi ih bilo usporediti sa današnjim danom

New Report

Close