Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Treba ugasiti komp i ici na godisnji mjesec dana [thumbsup]

ma hajde sve je to za ljude[wink],bit će svi bar bogatiji za jedno iskustvo [wink],izgleda da je galinec konačno dobro pogodio za ovu godinu[lol]

Došao sam do zaključka da trebam sve prodati jer ću ovako pretrpjeti manje gubitke ….iz dana u dan sve je gore…

na 4300 sve prodajem...

prde Alija, zasmrdi avlija
[bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Sad ce se javiti pametnjakovici. Sem vam rekel da je to sve inzenjering. tak su mene i v Sutli zahebali. Se bum demel u carapu.

Pa naravno da je inženjering. Nema zarade za sve.


Sad ce se javiti pametnjakovici. Sem vam rekel da je to sve inzenjering. tak su mene i v Sutli zahebali. Se bum demel u carapu.

ja jučer razgovarao s ženom u firmi koja se zapalila za dionice HT-a … znaš što mi je rekla: što mi je to u životu trebalo?

I love the Smell of Profits in the Morning

ja nemogu vjerovat da se još uvijek nešto piše na forumu,
dajte ljudi, uzmimo svi pauzu, pa se vidimo za par tjedana, jer ovo je ubitačno[bye][cry][bye]

Moderatora treba zabranit!!!

peti (?) izbor: VERN-R-A

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

A nekima malo 6% kamate, sada vidite da je to dobro i nazad svi u banke.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ma ovo je za nas malo pretraumatično. Ta burza pa pad, to nije tako jednostavno za prihvatit. Mislim da je najnegativnija stvar što će sad kultura investiranja doživit jedan veliki zastoj, i ne znam da li će se slijedećih 5 godina vratit na ovo stanje, u kojem je bila do sada.
Slijedećih 10 godina sve ide u čarapu…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


peti (?) izbor: VERN-R-A

Momak, jel ti nas ovdje sve zajebavaš, ha?
Nisi baš pogodio trenutak, znaš!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Pojedeno
INGR-R-A
Kupnja
39.000,00 1
38.520,00 5
38.500,00 7
38.212,00 1
38.211,00 4
Prodaja
39.400,00 1
39.490,00 1
39.499,00 2
39.500,00 3
39.898,00 3[cry]


Ma ovo je za nas malo pretraumatično. Ta burza pa pad, to nije tako jednostavno za prihvatit. Mislim da je najnegativnija stvar što će sad kultura investiranja doživit jedan veliki zastoj, i ne znam da li će se slijedećih 5 godina vratit na ovo stanje, u kojem je bila dosada.

Za to se ne trebaš brinuti. Puno ljudi voli oploditi novac.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close