Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaboravili neki da je jučer u Evropi okrenulo i završilo u debelom zelenom. A tako će i danas. A mi stalno kasnimo, fondovi vas šišaju ko ovce.[undecid]

Von Braun, kakva to ogromna prodaja, da doživim da ti drukaš dolje IGH [rolleyes]

evo decki ima Djure ispod 200kn[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

STRAH se uvukao na burzu[sealed]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Al se na INI pretovara ko u Luci Ploče

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Von Braun, kakva to ogromna prodaja, da doživim da ti drukaš dolje IGH [rolleyes]

Učinilo mi se u jednom trenutku, ali fond na kupnji je pretvrdoglav.[thumbsup]
Podrška na THNK. Došlo 300kom na kupnji. Isto mirovinski čini mi se.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

To je dobar znak. Kad je sve strah kupovati dionice, onda slijedi oporavak. Na neki novi vrh gdje će svi hrabro kupovati. I popušiti.

prvi izbor: ARDS-P-A, lova do krova, zabrana pusenja ju samo dize….

p.s. hvala na odgovorima

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

gore smo na dnu

najsmjesnije je sto se drasticno smanjio broj drukera na dolje [bye],

izgleda da su i oni usli previsoko::::::: [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


STRAH se uvukao na burzu[sealed]

ti si to tek danas skužio ?
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy:

STRAH se uvukao na burzu[sealed]”

ti si to tek danas skužio ?
[smiley]


Lako meni, nisam u marginima u lombardima

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close