Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

I ja očekujem od konjice da juriša. Ovo mi se čini kao kopanje rovova. Jest da je 500 komada po 10.000. Konjica bi potrošila 50 komada da dođe do 11.000 i tu ostavila pješake.

mislim da na INGRI Nightrider ulazi[kiss]

katastrofa


Danas cemo gore izgleda. Gore nego jucer…

Dobra, dobra..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

Možda se Luković želi vratiti po povoljnijoj cijeni

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

evo diže netko i ingru na 39bid
ajd jos malo jos malo
znam da je drukanje iako nisam u ingri al nam sad samo drukanje i nebo moze pomoci[shocked]

dalekovod support na 1250 -2300 komada
ajmo sad u lagani juris na indijance

Postanite Eu-robovi


Ja sam citao da ima i Kostolanijev K..ac valjda smo iz jaja presli u njega[angry]

[lol] [lol] a i šta ste zapeli za kostolanija? čovjek je trgovao prije 100 godina i 3-4 puta mislim propao[lol] ,valjda se trgovina malo promjenila odtada[wink],a i izgleda da se on najviše obogatio na toj svojoj knjizi[lol] [lol]


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

Stigla je konjica i do Little Big Horna.

Slovenci pokusavaju izaci, a nasi onda dodatno ruse cijenu, tako da ovi moraju prodavati ispod cijene. Koje su to igre.

A kad to sve bude gotovo i ovi na kraju izadju po niskim cijenama, u tjedan dana smo gore, po mogucnosti sa sto manjim prometima i sve opet dogovorno, naravno.


Koliko će izdržati ova brana na DLKV?

Ovim tempom, ne dugo…ošlo opet 350kom.[bye]
Ode THT ispod 300kn…pogledajte na prodaji 1000kom, a brani samo 1000kom na kupnji…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Slovenci pokusavaju izaci, a nasi onda dodatno ruse cijenu, tako da ovi moraju prodavati ispod cijene. Koje su to igre. A kad to sve bude gotovo i ovi na kraju izadju po niskim cijenama, u tjedan dana smo gore, po mogucnosti sa sto manjim prometima i sve opet dogovorno, naravno.

A neki će i prije GORE…..

Ovaj gigantski bid na DLKV se nekak brzo gricka [sad]…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close