Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Amerika predtrgovanje u zelenom!

Hm, kako li je jučer ono bilo u predtrgovanju…

Kaj se Gary Cooper vratio točno u podne pa je počeo pucat po ht-u ?![tongue]

koliki je crobex?
bod i %?

Mea parvitas.

misliš da to ima veze sa nama i našom burzom???
a ove priče o Migrosu kako kuca na vrata su bedaste. Svi čekamo neku dobru vijest, ali ipak ne treba nove kolege uvjeravati u dobre stvari kada to za sada nije tako


Amerika predtrgovanje u zelenom!


koliki je crobex? bod i %?

4273,06
-0,60

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


koliki je crobex?
bod i %?

-0,60% 4273,06


Pozdrav ekipa.

Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

podržavam ono što ti je rekao Dejavue
Dobro došao!
Prati, analiziraj… Možeš pomalo ulaziti u kvalitetne dionice koje su dosta pale (ne nabrajam konkretno da se ne tumači kao navlačenje), rasporedi rizik (diverzifikacija) po vrsti i sektorima dionica i vremenski (ne ulupati sve odjednom) nego rasporedi na neki vremenski rok i pozorno prati daljnja događanja…

Ide HT na 400!!

Ohhh pardon, na 300..[cool]

Mea parvitas.


Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

HT, Atlantska, IGH, HPB dionički fond, zaigraj se pomalo sa Mlinarom ili Žitnjakom.Iako ćeš teško pogriješiti u ovom trenutku s bilo kojom drugom dionicom. Samo je pitanje trenutka, jer teško ćeš izbjeći pad prvih dana…


Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

Po ponašanju dionice zadnje vrijeme, IGH , ali ko je pametan u ovo doba. Neke druge su pale puno više, pa u slučaju projene trenda tržišta će i skočit više, do you feel lucky ?
[lol]

goiram:

Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

Po ponašanju dionice zadnje vrijeme, IGH , ali ko je pametan u ovo doba. Neke druge su pale puno više, pa u slučaju projene trenda tržišta će i skočit više, do you feel lucky ?
[lol]


Koei ,hdel ,igh ,


goiram: ” Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala ” Po ponašanju dionice zadnje vrijeme, IGH , ali ko je pametan u ovo doba. Neke druge su pale puno više, pa u slučaju projene trenda tržišta će i skočit više, do you feel lucky ? [lol]

BZJK i IPKK

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

New Report

Close