Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li mi neko odgovoriti dali postoji neka kontrola ili dali se uopće vrši kontrola datih naloga o kupnji i prodaji dionica koje zadajemo našim brokerima!!!!


Naguravanje na kupnji velikih naloga, na inače srednje likvidnom HUPZ-u. Jedna od rijetkih dionica gdje je kupnja vidljivo jača.Jedina žaruljica koja svijetli kod mene u ovom trenutku.

Isto i na Mlinaru.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


i dlkv srušen na 1255kn..divota..nema obrane , a fondovi se krcali njime i na puno većim razinama..

Ima 2500 kom na 1250 kupnja

Ht naj je sve bliže 300 kn, bilo bi zanimljivo vidjeti pad ispod 300 kn.
Inače padovi ovih dana da nisu tragični bili bi komični.

markoc5:

i dlkv srušen na 1255kn..divota..nema obrane , a fondovi se krcali njime i na puno većim razinama..

Ima 2500 kom na 1250 kupnja

Izem ti takvu kupnju kad nije bar na 1500 kn. a ovce prodaju…[undecid]


Ht naj je sve bliže 300 kn, bilo bi zanimljivo vidjeti pad ispod 300 kn.
Inače padovi ovih dana da nisu tragični bili bi komični.

Nekome su vjerojatno i komični… ovisi iz koje perspektive gledaš [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

sad sam pogledao Todine nema baš prodaje, zato i veliki nisu počeli lupat po asku. neznam što čekaju mali. Za njih još ima 200 kom Belja, 20 kom tiska, 50kom mlinara, žitnjak baš i nema tak jako jeftino…itd.
Migros je pred vratima!
Evropa evo 1. zeleni index, okreće se!

Pozdrav ekipa.

Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

"ovce bleje, makaze zvekeću..."

Amerika predtrgovanje u zelenom!


Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

Dobro dosao…
nemoj ulupati lovu…gledaj grafove, prati teme…cekaj…dosta dionica je jako, jako palo, vise nego sto zasluzuju…idealno ti je vrijeme za ulaz…no odluka je tvoja

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Pozdrav ekipa.

Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala

Tisak, belje, DLKV, HT. Moje mišljenje, nije nagovor na kupnju. Naravno da to sve imam a i još desetak dionice ali ove su mi naj, naj.[thumbsup]


Pozdrav ekipa. Kako mislim da je sad vrijeme utrčati na burzu, a potpuno sam “zelen”, molim Vas prijedloge kako ulupati cca 240 k kuna. Hvala
polupaj na ht i to po asku -možda krdo okrene trend-svima dobro, a tebi najviše…
ako je netko vrati na 300 spušio si na dnevnoj razini neku siću i čekaš bolje dane zajedno sa nama
[thumbsup]

New Report

Close