Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivek123:

Vidim samo pesimizam i kod najtvrdokornijih forumasa. Znaci li da je to trenutak da pocnem malo ozbiljnije ulaziti unutra? Hajde da budem dobronamjeran ipak su mi mnogi zazeljeli sve najbolje pa cu vam postaviti samo jedno pitanje:

– koliko puta ste do sada izisli van pred stabilizaciju odnosno promjenu trenda?

Na vecini dionica koje pratim CINI MI SE da pritisak prodaje popusta. Da je gotovo – mislim da nije. Vise mi se cini da je na nekim dionicama lagano krenula akumulacija sto ne znaci da nece jos padati. I dalje sam medvjed. Ne jurite na prvu loptu niti sa prodajom niti sa kupnjom. U “spicevima” bili oni gore ili dolje rade se najvece gluposti.

Ljepo sam govorio Ivek još na 4800 da će biti belaja ako probijemo 4500 pokušao smirivat paniku ali neki su drukali i drukali sada smo probili i trenutno smo u fazi da tražimo novo dno.Vidim kolega da ste stali na loptu i to pozdravljam ali mislim da je kasno.Očekujem danas i sutra stagnaciju a onda za dalje ćemo vidjeti.

ali prijatelju valjda ti je jasno da si svojim “drukanjem” samo pomogao fondovima da nam skuplje uvale svoje dioničice……………….znam da si ti to radio bez zadnjih misli ali ostaje činjenica da je tako

s druge strane ja sam pokušavao kritičkim postovima pomoći vama optimistima da ne platite previše dionice koje cijenite

e sad tko je bolje radio neka svatko prosudi sam[bye]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

E sad, DLKv je spušten nalog na 1250, ali je pojačan, 2500 kom, ZABA ima 530 kom na 10000 itd


Geronimo mislim da je ovdje situacija – ako fond stavi jedan veliki nalog na kupnju, dolazi do promjene trenda na toj dionici

Pa i nakon dogovorene transakcije (kao na IGH npr) mali odmah lupaju po asku!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

IGH je vec dugo stabilan, niej ni padao

100 kom na kupnji INGR na 38000 bi ju začas vratilo preko 40k

Dobitnik dana je čini mi se DLKV.
[embarass]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ja mislim da bi svi potpisali da dionica padne 4%, a da se pojavi jak support na kupnji, bolje nego da stoji, a jazovka na bidu, IMHO

Čudi me podcijenjenost Žitnjaka i slaba kupnja ovako dobre dionice.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Zaista mi nije jasno!! Neki prodaju dionice po cijenei od prije godinu dana.!!!A ta ista dionica sada je npr.1380 a bila je i preko dvije tisuće.Po kojoj logici(ekonomskoj) sad ju prodaju.Dali to rade u panici pa daj šta daš ili iz neznanja,u što sumljam.Ne vjerujem da su to fondovi u pitanju jer bi to u najmanju ruku bilo neozbiljno ponašanje koje ide na štetu kako onih koji su uložili u fondove tako i ostalih dioničara.Mislim da je već došlo vrijeme da se ispita odgovornost nekih u fondovima te o mogućoj sprezi fondova i banaka.Ako se doktora tereti da nije sve poduzeo za zdravlje klijenta,ako po zakonu odgovaraš za ne učinjenu pomoć,ako oštetiš poduzeće jer si nekom radnjom ili odlukom mogao bolje a nisi onda mislim da i fond menađeri moraju odgovarati za svo rad!!!

ljudi posustanite s prodajom.gubitak je virtualni i trenutni,te če trajati neko, ne predugo razdoblje do oporavka.za razliku ako prodate -gubitak je realan i dalje urušava sistem.zato izdržite.
isto bodrenje se odnosi i na mene
pozdrav

Naguravanje na kupnji velikih naloga, na inače srednje likvidnom HUPZ-u. Jedna od rijetkih dionica gdje je kupnja vidljivo jača.Jedina žaruljica koja svijetli kod mene u ovom trenutku.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

i dlkv srušen na 1255kn..divota..nema obrane , a fondovi se krcali njime i na puno većim razinama..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close