Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Ivek

Mislim da je strah od nepoznatog i panika osnovni osjecaj na burzi

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Vidim samo pesimizam i kod najtvrdokornijih forumasa. Znaci li da je to trenutak da pocnem malo ozbiljnije ulaziti unutra? Hajde da budem dobronamjeran ipak su mi mnogi zazeljeli sve najbolje pa cu vam postaviti samo jedno pitanje:

– koliko puta ste do sada izisli van pred stabilizaciju odnosno promjenu trenda?

Na vecini dionica koje pratim CINI MI SE da pritisak prodaje popusta. Da je gotovo – mislim da nije. Vise mi se cini da je na nekim dionicama lagano krenula akumulacija sto ne znaci da nece jos padati. I dalje sam medvjed. Ne jurite na prvu loptu niti sa prodajom niti sa kupnjom. U “spicevima” bili oni gore ili dolje rade se najvece gluposti.

Slažem se posve. Ima mnogih znakova da bi danas ili najkasnije sutra moralo doći do promjene trenda.


Onda ti objasni nama zašto pada iz dana i dan? Sigurnio ne zbog Amerike i Londona, iako to na prvi moment izgleda. Da čujem!
Neke dionice su pale preko 30%, da ne kažem da ima onih koje su pale i 50% i više.

odgovorio kroz prethodni post (Iveku)

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Psihologija mase mislim da u ovom momentu igra najvažniju ulogu, a njome manipuliraju veći igrači na tržištu. Mnoge firme su izrazito podcijenjene, ali to sad ne igra neku ulogu.

Konjica je na IGH stigla u pomoć


Slažem se posve. Ima mnogih znakova da bi danas ili najkasnije sutra moralo doći do promjene trenda.

Ja zapravo ovakav trend ocekujem ipak malo dulje. Za neke vece nedogovorene prekrcaje fali likvidnosti. FI su blizu pa ce se to iskoristiti za dovrsetak posla. Nakon FI volatilna cmrljavela sa eventualnom tendencijom blagog pada sto bi po meni bila faza akumulacije. I onda eventualno pred kraj ljeta MOZDA promjena trenda. Mozda grijesim ali tako mi nekako sada izgleda.

Iako mi se cini da su neke dionice vec u fazi akumulacije. Ne jako ali kao da je pocelo. I to moze trajati dugo uz lagani pad.

skype - ivek1234

Dokupio LEDO i IGH za zadnji cash, pa sad … da vidimo čija ovca crnu vunu prede [undecid]


Vidim samo pesimizam i kod najtvrdokornijih forumasa. Znaci li da je to trenutak da pocnem malo ozbiljnije ulaziti unutra? Hajde da budem dobronamjeran ipak su mi mnogi zazeljeli sve najbolje pa cu vam postaviti samo jedno pitanje:

– koliko puta ste do sada izisli van pred stabilizaciju odnosno promjenu trenda?

Na vecini dionica koje pratim CINI MI SE da pritisak prodaje popusta. Da je gotovo – mislim da nije. Vise mi se cini da je na nekim dionicama lagano krenula akumulacija sto ne znaci da nece jos padati. I dalje sam medvjed. Ne jurite na prvu loptu niti sa prodajom niti sa kupnjom. U “spicevima” bili oni gore ili dolje rade se najvece gluposti.

Ljepo sam govorio Ivek još na 4800 da će biti belaja ako probijemo 4500 pokušao smirivat paniku ali neki su drukali i drukali sada smo probili i trenutno smo u fazi da tražimo novo dno.Vidim kolega da ste stali na loptu i to pozdravljam ali mislim da je kasno.Očekujem danas i sutra stagnaciju a onda za dalje ćemo vidjeti.

SAM PROTIV SVIH

Koliko je crobex u bodovima i postocima?

Mea parvitas.

4286.38 -0,29


Koliko je crobex u bodovima i postocima?

-0,31 4285,54

Geronimo mislim da je ovdje situacija – ako fond stavi jedan veliki nalog na kupnju, dolazi do promjene trenda na toj dionici

New Report

Close