Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost uspjeli smo izgleda otvoriti Pandorinu kutiju.

SAM PROTIV SVIH


Conan O’B: ” Znate koji je najbolji investijski fond u Hrvatskoj ove godine? HPB Obveznički +1,78 % [proud] ” a ne novčani fondovi, pa i cijene obveznica su pale koliko ja znam?

Najbolji novčani je VB cash sa +0,55 %

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Conan O’B: ” Znate koji je najbolji investijski fond u Hrvatskoj ove godine? HPB Obveznički +1,78 % [proud] ” a ne novčani fondovi, pa i cijene obveznica su pale koliko ja znam?

pardon, izgleda počele su rasti zadnjih tjedan dana…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nažalost uspjeli smo izgleda otvoriti Pandorinu kutiju.

neznamo još što je unutra.[shocked]

Očito je da će ljudi polako početi kupovati po fundamentima.
A neke se vraćaju na fundamente sektora. DLKV je trenutno prepušten samom sebi.
Fundamenti rules[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

promet mali da manji ne može biti. Mali ni veliki nemaju casha i svi čekaju na koju stranu će prevagnuti

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1c48f0ae-962c-420e-9893-51ba5cab90f8

Ala EU roni u cveno–e sada me je vec pomalo strah i nije me stid priznati jer se zaista pitam gdje to ide i koliko daleko, tonemo sve dublje a stranaci i dalje vuku lovu van a sveže nigdje–valjda neće dublje od one jesenske kada je bila prava kuga, a ja budala rekao nemoj ulaziti i pšrekjučer uglavnom ušao sve i već sam jučer u gubitku-2,08%–uh,uh ali barem ce ovi slabići otpasti–barem se tješim[pray]


Ala EU roni u cveno–e sada me je vec pomalo strah i nije me stid priznati jer se zaista pitam gdje to ide i koliko daleko, tonemo sve dublje a stranaci i dalje vuku lovu van a sveže nigdje–valjda neće dublje od one jesenske kada je bila prava kuga, a ja budala rekao nemoj ulaziti i pšrekjučer uglavnom ušao sve i već sam jučer u gubitku-2,08%–uh,uh ali barem ce ovi slabići otpasti–barem se tješim[pray]

EU je rasla 5-10% dok smo mi nastavili padati. Malo objektivnosti kolega.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

A kad je promet mali blizu smo dna… valjda!
Inače, nemaju fundamenti više veze…
A za strance je bolje da se poberu s HR tržišta, i ne vraćaju… i za njh i za nas je to najbolje… ovo je ipak Balkan… nije to za njih, pa i 2 rata su ovdje izgubili od Balkanaca… [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

tko je ušo u ovom periodu “korekcije” taj će za koji mjesec ubirat plodove, oni koji su ulazili u 5 , 2007 ti će se načekat

Cookie Monster

Promet je bar za sada minimalan. Svi čekaju i ne znaju kud i kamo. Razlike na nekim dionicama između kupnje i prodaje su i preko 5,6,7 %

http://whycroatia.blogspot.com/

New Report

Close